Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 18 marca 2016, 15:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Nowości na GRYOnline.pl – profil użytkownika, Moja Kolekcja Gier i spersonalizowane powiadomienia

Kolejna faza zmian na GRYOnline.pl za nami. Po zmianach na forum przygotowaliśmy szereg nowości związanych ze spersonalizowanym profilem użytkownika. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Sprzęt i platformy, na których gram i zainteresowania

Na jakim sprzęcie grasz? Jakie platformy posiadasz?

Preferujecie granie na urządzeniach stacjonarnych, a może jednak wolicie grać na urządzeniach mobilnych, kiedy jesteście w podróży? Teraz możecie oznaczyć wszystkie platformy, na których gracie, i pokazać je na swoim publicznym profilu użytkownika serwisu GRYOnline.pl. Znajdziecie tam listę platform, która zadowoli każdego amatora najnowszych urządzeń do gier, jak i tych z Was, którzy preferują spędzanie czasu na graniu na trochę starszym sprzęcie (nie obyło się również bez retro!). Dodatkowo do uzupełnienia jest opcjonalna informacja tekstowa, w której możecie napisać coś więcej na temat swojego sprzętu. Chcecie pochwalić się konfiguracją Waszego high-endowego peceta? Należy to zrobić właśnie w tym miejscu!

Od teraz masz możliwość pokazania innym użytkownikom, na czym grasz! - 2016-03-18
Od teraz masz możliwość pokazania innym użytkownikom, na czym grasz!

Moje zainteresowania

Dotychczas o swoich zainteresowaniach mogliśmy rozmawiać tylko na forum, co nie pozwalało na wygodne śledzenie tych informacji. Od teraz będziecie mogli pokazać swoje hobby wszystkim użytkownikom. Zainteresowania zostały pogrupowane według następujących kategorii: gry, filmy, TV, hobby, muzyka, sport, książki, komiks. Zaznaczenie konkretnych podpunktów w kategoriach sprawi, że Wasze zainteresowania będą wyświetlać się na stronie publicznego profilu użytkownika GRYOnline.pl.

Pokaż wszystkim odwiedzającym Twój profil, co Cię interesuje! - 2016-03-18
Pokaż wszystkim odwiedzającym Twój profil, co Cię interesuje!