Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 29 lutego 2016, 14:48

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Gry marca 2016 - najciekawsze premiery i konkurs

Najdłuższy od trzech lat już jutro przejdzie do historii, co oznacza nadejście marca i zupełnie nowych gier. Choć mijający miesiąc był całkiem obfity w premiery, teraz też ich nie zabraknie, o czym przekonacie się czytając nasz artykuł.

Po zaskakująco obfitym w premiery lutym nadeszła pora na wcale niezgorszy marzec – kolejny z rzędu miesiąc pod patronatem Ubisoftu, który tym razem uraczy nas postapokaliptycznym MMO akcji, Tom Clancy’s The Division. Do grona najbardziej oczekiwanych tytułów dołączą też pecetowa wersja ubiegłorocznego Need For Speed oraz pierwszy epizod perypetii odmłodzonego agenta 47 z cyklu Hitman. Posiadacze PlayStation 4 dowiedzą się wreszcie, jak smakuje doskonałe Heavy Rain (będące swego czasu system-sellerem PlayStation 3), fani arcade’owych wyścigów spróbują sił w powracającej po dłuższej przerwie TrackManii o podtytule Turbo, zaś gracze stęsknieni za światem wykreowanym w darmowym hack’n’slashu Path of Exile położą zniecierpliwione rąsie na dodatku Ascendancy. Ponadto po kilkakrotnym opóźnieniu powinien w końcu trafić do nas side-scrollowany Slain!, a łaknący graficznych fajerwerków wielbiciele MMO nacieszą oczy przy Black Desert Online. Z kolei osoby marzące o wakacjach w kosmosie wdzieją na siebie skafander w bazującym na fenomenie wirtualnej rzeczywistości Adr1ft. Jak widać, atrakcji będzie co niemiara, a rok przecież tak naprawdę dopiero się rozkręca...

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera sierpnia na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 marca 2016 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W poprzedniej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika nagelfar.

TWOIM ZDANIEM

Jakiej premiery w marcu oczekujesz najbardziej?

Tom Clancy's The Division
33%
Hitman
29%
Need for Speed [PC]
18,7%
Black Desert Online
4,9%
Trackmania Turbo
4,2%
Heavy Rain [PS4]
3,2%
Slain!
2,4%
Path of Exile: Ascendancy
2,4%
Adr1ft
2,2%
Zobacz inne ankiety
Path of Exile

Path of Exile

Hitman

Hitman

Heavy Rain

Heavy Rain

Need for Speed

Need for Speed

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division

Black Desert Online

Black Desert Online

Adr1ft

Adr1ft

Slain: Back From Hell

Slain: Back From Hell