Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 lipca 2015, 14:10

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry lipca 2015 - najciekawsze premiery i konkurs

Nadszedł lipiec, a więc sezon ogórkowy uważamy za rozpoczęty! W tym miesiącu nie uświadczycie tytułów z górnej półki, ale nie oznacza to, że zabraknie jakichkolwiek premier.

Na ustach wielu graczy wciąż jeszcze są takie tytuły jak Grand Theft Auto V, Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Batman: Arkham Knight (ten ostatni z dwóch zgoła odmiennych powodów). Ponadto dopiero co zakończyły się targi E3, na których zapowiedziano multum gier wideo, spośród których znakomita większość ma realne szanse powalczyć o miano cyfrowej produkcji roku. Niemniej okres ich premier przypada na przedświąteczną gorączkę zakupów, podczas gdy lipiec doskonale oddaje istotę frazy „sezon ogórkowy”. Co nie znaczy, że żadnych sensownych gier w tym miesiącu nie ujrzymy. Posiadacze PlayStation 4 nadrobią zaległości przy God of War III Remastered, miłośnicy prędkości porozbijają się w F1 2015, zaś fani epizodycznych przygodówek pokroju Life is Strange czy Tales from the Borderlands zerkną w kierunku powrotu legendy, w postaci King’s Quest: A Knight to Remember. Lipiec to także bardzo dobry miesiąc dla graczy zakochanych w grach z gatunku RPG fantasy (Legends of Eisenwald i Kyn) oraz dla wszystkich wyznawców pixel artu (Interstellaria). Na koniec pozostaje kolorowy krewny Minecrafta, czyli Trove, a także dużo weselsza wersja Limbo – produkowany od 2009 roku niezależny platformer Feist.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera lipca na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 lipca 2015 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W czerwcowej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika jodżosia.

TWOIM ZDANIEM

Która z lipcowych premier interesuje Cię najbardziej?

God of War III Remastered
49,2%
F1 2015
17,3%
Legend of Eisenwald
10,3%
King's Quest
9,5%
Interstellaria
4,7%
Trove
3,6%
Kyn
3,3%
Feist
2,1%
Zobacz inne ankiety
God of War III Remastered

God of War III Remastered

F1 2015

F1 2015

Trove

Trove

King's Quest

King's Quest

Legends of Eisenwald

Legends of Eisenwald

Feist

Feist

Kyn

Kyn

Interstellaria

Interstellaria

Telltale's King's Quest

Telltale's King's Quest