Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 czerwca 2015, 16:59

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Gry czerwca 2015 - najciekawsze premiery i konkurs

Premiera najbardziej oczekiwany gry w Polsce już za nami, można więc przyjrzeć się kolejnym tytułom, które powalczą o nasze portfele w rozpoczynającym się dziś miesiącu. Choć w czerwcu zwykle szału nie ma, przełom wiosny i lata przyniesie nam parę hitów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was nie ma czasu na inne gry poza trzecim Wiedźminem, jednak być może warto odstawić dosłownie na sekundkę naszą interaktywną chlubę narodową i przyjrzeć się najciekawszym tytułom, które zawalczą o nasz wolny czas w czerwcu. Jeśli zainwestowaliście w Dziki Gon i pragniecie wspierać polską branżę, powinniście zwrócić uwagę na aż dwa rodzime dzieła – tajemniczy horror Kholat oraz brutalną niczym rozmowa po wywiadówce grę akcji Hatred. Osoby lubiące główkować mają szansę znaleźć coś dla siebie w strategii czasu rzeczywistego Act of Aggression, z kolei amatorzy palenia gumy na torach wyścigowych sięgną zapewne po tegoroczną odsłonę MotoGP. Na koniec pozostała nam – nieco opóźniona – oficjalna odpowiedź studia Blizzard na fenomen gier MOBA w postaci Heroes of the Storm, a także dwa duże tytuły bazujące na popularnych licencjach, czyli LEGO Jurassic World oraz Batman: Arkham Knight. Wakacje czają się tuż za rogiem (nareszcie!), dlatego każda świeżutka premiera gry wideo jest kolejnym świetnym powodem, by rzucić podręczniki w kąt i wyjechać hen, aż do... Gotham.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera czerwca na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 czerwca 2015 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W majowej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika Chocobo.

TWOIM ZDANIEM

Której czerwcowej premiery oczekujecie najbardziej?

Act of Aggression
2,7%
MotoGP 15
2,6%
LEGO Jurassic World
11,5%
Kholat
9,4%
Hatred
5%
Heroes of the Storm
4,2%
Batman: Arkham Knight
64,5%
Zobacz inne ankiety
Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World

Kholat

Kholat

Hatred

Hatred

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm

Act of Aggression

Act of Aggression

MotoGP 15

MotoGP 15