Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

The Witcher 3: Wild Hunt Publicystyka

Publicystyka 18 marca 2015, 15:26

autor: Łukasz Malik

Wiedźmin 3: Dziki Gon FAQ - CD Projekt Red odpowiada na Wasze pytania

Czy będzie można grać po zakończeniu głównego wątku fabularnego? Czy pokierujemy Ciri w dowolnym momencie? Czy da się pić eliksiry podczas walki? Zebraliśmy kilkadziesiąt najciekawszych pytań dotyczących Wiedźmina 3. O odpowiedzi poprosiliśmy twórców.

Zebraliśmy najczęściej zadawane i najciekawsze pytania na temat gry Wiedźmin 3, które pojawiły się w specjalnie stworzonym przez nas wątku na forum, jak i w innych miejscach naszego serwisu. Odpowiedzi na trudniejsze z nich udzielili przedstawiciele studia CD Projekt RED – te fragmenty wyróżniliśmy znacznikiem [RED]. Większość pytań o szczegóły fabularne z oczywistych względów musiała zostać pominięta – poza informacjami o lokacjach, w jakich będzie toczyć się akcja gry, tekst nie zawiera żadnych spoilerów.

Ostatnia aktualizacja: 18 marca 2015

Premiera i edycje gry

Na kiedy zaplanowana jest premiera gry?

Światową premierę gry na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One zapowiedziano na 19 maja 2015.

Czy będzie można zmieniać wersję językową?

Niezależnie od miejsca zakupu w grze istnieje możliwość dowolnej konfiguracji języka dubbingu oraz napisów – oczywiście produkt posiada pełną polską wersję. Zależnie od kraju, w którym gracze nabędą najnowszego Wiedźmina, liczba obsługiwanych języków może się różnić. Z perspektywy polskiego gracza najważniejsza jest informacja, że niemal w każdej z tych wersji będzie dostępny nasz język. Polskiego języka nie ma np. w wersjach dla Malezji czy Emiratów Arabskich, jest natomiast w edycjach na Amerykę czy Europę. [RED]

Czy w pudełku z grą na PC znajdzie się klucz do platformy Steam lub GOG?

Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale w pudełku prawdopodobnie znajdzie się klucz do platformy GOG.

Czy składając zamówienie przedpremierowe w konkretnym sklepie, mogę liczyć na jakieś dodatki ekstra lub inne wydanie?

Posiadacze wszystkich platform otrzymają za darmo po premierze specjalne DLC (zawierające m.in. fryzury i jedną misję poboczną), nie ma to jednak związku ze sklepem, w którym kupimy grę. Niektórzy sprzedawcy będą dołączać do pudełkowych wydań specjalne steelbooki (metalowe opakowania).

Czy Wiedźmin 3 zostanie wydany w edycji kolekcjonerskiej?

Tak, jednak w tym momencie cały jej nakład został już wyprzedany. Na stronie polskiego wydawcy – firmy cdp.pl – istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową w przypadku rezygnacji z zakupu przez osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon