Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 listopada 2014, 13:00

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry listopada 2014 - najciekawsze premiery i konkurs

Listopad to okres największych premier i w tym roku nie będziemy mogli narzekać. W co zagramy w najbliższe tygodnie?

Końcówka roku to zgodne z tradycją wyścig zbrojeń deweloperów gier wideo, którzy uwodzą kolejnymi tytułami AAA, licząc na wierność i oddanie (niemałych sum pieniędzy) odbiorców. Listopad będzie zdaje się miesiącem francuskiego giganta, Ubisoftu, który przygotował aż trzy naprawdę sporych rozmiarów premiery w postaci zniewalająco ślicznego Far Cry 4, a także dwóch odsłon serii Assassin's Creed, Rogue oraz Unity. Activision Blizzard częstuje nas z kolei nowym dodatkiem do kultowego MMO, World of Warcraft: Warlords of Draenor i epizodem militarystycznego Call of Duty: Advanced Warfare. Nową generację promuje Rockstar, które zaserwuje odświeżone Grand Theft Auto V posiadaczom nowych konsol stacjonarnych od Sony i Microsoftu. Ale spokojnie, jeśli akurat gustujecie w produkcjach Nintendo, znajdzie się także coś dla Was: znakomita bijatyka Super Smash Bros., która po udanym debiucie na 3DS-ie wkroczy teraz na teren Wii U. Gracze pecetowi też zasłużyli na swoje tytuły ekskluzywne w postaci Football Managera 2015 czy samodzielnego dodatku do Company of Heroes 2, opowiadającego o ofensywie w Ardenach. Na koniec pozostawiliśmy istny smakołyk dla zwolenników action RPG-ów, którzy zimne jesienne wieczory z pewnością chętnie spędzą w towarzystwie Dragon Age: Inkwizycji. Pamiętajcie tylko, żeby nie na wszystko rzucać się od razu. Musicie zostawić też coś dla Mikołaja, a jego wizyta zaplanowana jest przecież już na przyszły miesiąc!

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera listopada na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 listopada 2014 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W październikowej edycji konkursu wygrał komentarz VVu. Od razu ostrzegamy, że w kolejnych miesiącach będziemy omijać wszystkie rymowanki. ;)

TWOIM ZDANIEM

Na jaką grę listopada czekasz najbardziej?

Assassin's Creed: Unity
32%
Dragon Age: Inkwizycja
26,3%
Far Cry 4
22,6%
Grand Theft Auto V na next-geny
6,1%
Call of Duty: Advanced Warfare
3,1%
Assassin's Creed: Rogue
2,7%
Football Manager 2015
2,5%
World of Warcraft: Warlords of Draenor
2,3%
Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach
1,3%
Super Smash Bros.
1,1%
Zobacz inne ankiety