Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Filmy i seriale

Filmy i seriale 3 września 2014, 11:54

autor: Czarny Wilk

Bez umiaru pożre gry oraz filmy, nie pogardzi też soczystym komiksem albo dobrze upieczonym serialem.

Najbardziej oczekiwane seriale jesieni 2014 – premiery i powroty

Jesień to najgorętszy okres dla wszystkich miłośników seriali telewizyjnych, a tegoroczna ramówka w żadnym stopniu nie zamierza ustępować swoim poprzedniczkom, oferując kontynuacje uwielbianych serii oraz interesującą paletę debiutujących tytułów.

Jesień to najprzyjemniejsza pora roku dla miłośników produkcji telewizyjnych. To właśnie w tym okresie debiutują najciekawsze nowości, a kolejnych sezonów doczekują się największe hity. Z tego też powodu postanowiliśmy przygotować redakcyjne zestawienie. Tym razem nie oddzielaliśmy tytułów debiutujących od weteranów – zarówno wśród jednych, jak i drugich szykuje się zbyt wiele potencjalnych hitów. Z jednej strony powrócą The Walking Dead i Synowie Anarchii, z drugiej swoją szansę na porwanie publiczności otrzymają Constantine, The Flash czy Gotham czy ambitniejsze The Affair. Nie zabrakło też rodzimego akcentu w postaci serialu Wataha, który zobaczymy na antenie HBO Polska. Tegoroczna jesienna ramówka zapowiada się szczególnie atrakcyjnie dla miłośników komiksów – większość najciekawszych debiutów to właśnie ich adaptacje.

W artykule mogą pojawić się spoilery odnośnie do poprzednich sezonów opisywanych seriali. Listę ułożyliśmy chronologicznie według daty emisji pierwszego odcinka tegorocznego sezonu.

TWOIM ZDANIEM

Na który serial czekasz najbardziej?

The Walking Dead
38,9%
Nie z tego świata (Supernatural)
16,6%
Arrow
13,2%
Synowie Anarchii (Sons of Anarchy)
5,5%
Zakazane imperium (Boardwalk Empire)
3,8%
Gotham
3,5%
Constantine
3,1%
Homeland
2,4%
Agenci T.A.R.C.Z.Y. (Agents of S.H.I.E.L.D.)
2,2%
Impersonalni (Person of Interest)
2,1%
American Horror Story: Freak Show
2,1%
Wataha
1,8%
Elementary
1,6%
The Flash
1,6%
Stalker
1%
The Affair
0,8%
Zobacz inne ankiety