Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 sierpnia 2014, 17:00

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry sierpnia 2014 - najciekawsze premiery i konkurs!

Druga połowa wakacji zwiastuje zakończenie sezonu ogórkowego i na horyzoncie zaczynają pojawiać się interesujące premiery. Na którą grę czekacie najbardziej?

Choć ciężko przechodzą te słowa przez gardło, to połowa wakacji już za nami. Z jednej strony to naturalnie narodowa tragedia. Z drugiej zaś półmetek lata oznacza, że już niebawem z nieba zaczną sypać się kolejne interaktywne hiciory, w sam raz do przetestowania w szaroburą jesień. Tymczasem gracze mogą na spokojnie nadrabiać zaległości pośród starszych tytułów, w czym z pewnością pomogą dwie sierpniowe premiery reedycji: Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition oraz pakiet Metro Redux. Ósmy miesiąc roku powinien zadowolić miłośników RPG-ów, którzy dostaną wreszcie możliwość wypróbowania w praktyce trzeciego epizodu Risen, hack’n’slasha Sacred 3, a także strategii z elementami rolplejowymi, King's Bounty: Mroczna Siła. Na koniec pozostaje samodzielny dodatek do system-sellera Playstation 4, inFamous: First Light, w którym po raz pierwszy w historii cyklu pokierujemy bohaterem płci żeńskiej. W porównaniu z resztą roku sierpień nie przytłoczy nas raczej planowanymi premierami, jednak wypada też przecież znaleźć odrobinę czasu na morskie kąpiele czy spacer po górskich szlakach. Nawet jeśli tylko w GTA V...

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera kwietnia na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 31 sierpnia 2014 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W lipcowej edycji wygrał użytkownik o ksywce the_matrix.

TWOIM ZDANIEM

Której z gier sierpnia oczekujesz najbardziej?

Risen 3: Władcy tytanów
64,6%
Metro Redux
10,6%
Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition
5,8%
Endless Legend
4,1%
inFamous: First Light
3,9%
King's Bounty: Mroczna Siła
3,8%
Dark Souls II: Crown of the Old Iron King
3,2%
Lichdom: Battlemage
2,4%
Sacred 3
1,6%
Zobacz inne ankiety