Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 lipca 2014, 11:47

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry lipca 2014 roku - najciekawsze premiery i konkurs!

Nadejście lata ma duży wpływ na kalendarz wydawniczy gier - okres wakacyjny nigdy nie zachwyca dużą liczbą premier, na dodatek wśród niewielkiej liczby nowych tytułów, próżno szukać z najwyższej półki. Co więc czeka nas w lipcu?

I w końcu przyszło lato - a wraz z nim idealna pora dla wegetarian, czyli sezon ogórkowy. Gracze łaknący soczystych, krwistych kąsków muszą niestety poczekać na swoją kolej do późnej jesieni, choć nie oznacza to wcale, że pierwszy miesiąc wakacji przeleci nam przed nosami bez żadnych znaczących premier. Być może brak tu wysokobudżetowych szlagierów AAA - poza konwersją fantastycznego The Last of Us na czwarte Playstation - jednak lipiec 2014 powinien okazać się okresem żniw dla wszystkich wielbicieli platformówek, także tych logicznych. Po latach nieobecności powraca popularna swego czasu zręcznościówka Abe's Oddysee, do sieciowej dystrybucji trafi Guacamelee! Super Turbo Champion Edition (będące wzbogaconym wydaniem przebojowej i wyjątkowo humorystycznej gry indie sprzed roku), zaś posiadacze PS Vity dostaną możliwość wzbogacenia swej biblioteki gier o odświeżoną graficznie trylogię Ratchet & Clank oraz tworzone w naszym rodzimym studiu MouseCraft, będące cwanym skrzyżowaniem kultowego Tetrisa z Lemmingami. Ostatnią pozycją na naszej liście jest DLC do jednej z najlepszych gier zimy, Dark Souls II, o podtytule Crown of the Sunken King, wprowadzające do podstawowej wersji gry zupełnie świeże rozwiązania oraz - a jakże - ultra-ciężkich bossów, wyciskających łzy nawet z największych twardzieli dzierżących pada. Poza Chuckiem Norrisem, naturalnie. On nie gra w gry.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera kwietnia na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 31 lipca 2014 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W czerwcowej edycji wygrał użytkownik o ksywce Bitten Apple.

TWOIM ZDANIEM

Której z gier lipca oczekujesz najbardziej?

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty
53,8%
The Last of Us: Remastered
26,8%
Dark Souls II: Crown of the Sunken King
12,5%
The Ratchet & Clank Trilogy
2,7%
MouseCraft
2,5%
Guacamelee! Super Turbo Champion Edition
1,6%
Zobacz inne ankiety