Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 marca 2014, 13:00

autor: Adrian Werner

Gry marca 2014 - najciekawsze premiery i konkurs

Luty to kilka ciekawych premier, o których dyskutować będziemy przez kolejne tygodnie. Marzec zapowiada się jeszcze lepiej - co warto będzie mieć na oku w najbliższym miesiącu?

Zajawka: Po styczniowej posusze wygłodniali gracze otrzymają w lutym pokaźny zestaw obiecujących produkcji. Wybraliśmy z nich dziesięć, które uznajemy za najbardziej godne uwagi.

Luty okazał się pełen wrażeń. Nie wszystkie gry sprostały naszym oczekiwaniom, ale i tak drugi miesiąc w roku zaoferował nam dużo zabawy oraz wiele ciekawych tytułów. Rozpoczęta lawina premier jeszcze nasili się w marcu, którego kalendarz wydawniczy po brzegi wypchany jest potencjalnymi przebojami. Spośród nich nasza redakcja tradycyjnie wybrała więc listę dziesięciu najbardziej obiecujących produkcji.

Przekrój gatunków jest spory. Miłośnicy FPS-ów mogą dokonać wyboru między kontynuowaniem zabawy w Battlefield 4 z dodatkiem Drugie Uderzenie lub nowości w postaci świetnie zapowiadającego się Titanfall, a osoby preferujące tryb solo pożegnają BioShock: Infinite dzięki ostatniemu odcinkowi dodatku Burial At Sea. Fani turowych strategii zagłębią się w Age of Wonders III, a sandboksowe potrzeby posiadaczy PlayStation 4 zaspokoi inFamous: Second Son. Nie zabraknie też przedstawiciela skradanek dzięki premierze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Najbardziej rozpieszczeni zostaną jednak zwolennicy gier RPG, którzy będą mogli zagrać w Dark Souls II, South Park: Kijek Prawy, Diablo III: Reaper of Souls oraz Final Fantasy X/X-2 HD Remaster,

Tradycyjnie zachęcamy do oddania głosu w ankiecie i podzielenia się w komentarzach waszymi faworytami.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera marca na wybraną platformę. Od nowego roku, zmieniamy regulamin konkursu. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 31 marca 2014 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W lutowej edycji wygrał użytkownik o ksywce rivelien.

TWOIM ZDANIEM

Na jaką grę marca 2014 roku czekasz najbardziej?

Dark Souls II
21,7%
Titanfall
21%
South Park: Kijek Prawdy
11,6%
Diablo III: Reaper of Souls
10,8%
W marcu nie czekam na żadną grę.
9,6%
inFamous: Second Son
5,9%
Age of Wonders III
5,1%
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
4,2%
BioShock: Infinite - Burial at Sea Episode 2
3,3%
Inny tytuł.
3,1%
Battlefield 4: Drugie uderzenie
2,3%
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster
1,3%
Zobacz inne ankiety