Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Combat Squad: Project Wednesday Android

Combat Squad: Project Wednesday to opracowana z myślą o systemie Android mobilna strzelanka. Produkcja koncentruje się na potyczkach multiplayer, w których na każdego gracza przypada pięcioosobowy oddział najemników. Bezpośrednio kontrolujemy jednego z nich, a pozostałym wydajemy rozkazy.

Akcji, taktyczne, FPS, wojenne, multiplayer.

Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352595Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352594Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352593Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352592Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352591

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Combat Squad: Project Wednesday | AND

8sierpnia2017

Android
Okładka Combat Squad: Project Wednesday (AND)
Combat Squad: Project Wednesday

Combat Squad: Project Wednesday to wydana na platformę Android sieciowa strzelanka. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ja studio A-33, założone przez deweloperów, którzy wcześniej pracowali nad pecetowym Counter-Strike Online.

Mechanika

Gra oferuje wyłącznie potyczki multiplayer. Akcja toczy się w czasach współczesnych, pozwalając nam wziąć udział w wieloosobowych starciach najemników. Do wyboru jest spora galeria postaci posiadających różne cechy specjalne, a każdego z żołnierzy możemy dodatkowo dopasować do swoich potrzeb poprzez wyposażenie go w różnorodne cechy specjalne (tzw. perki) oraz zmodyfikowanie jego ekwipunku.

Co ciekawe, nie walczymy sami. Przed meczem tworzymy własną drużynę złożoną z pięciu najemników i wszyscy oni biorą udział w sieciowych potyczkach. W każdej chwili możemy swobodnie przeskakiwać pomiędzy ciałami postaci, a pozostałymi kieruje wtedy sztuczna inteligencja. SI jest kompetentne i sprawnie radzi sobie na polu bitwy, ale można wpływać na zachowanie towarzyszy poprzez wydawanie rozkazów za pomocą systemu taktycznego.

Tryby gry

Wydane na mobilny system Android Combat Squad: Project Wednesday oferuje kilka trybów rozgrywki. Oparto je na rywalizacji, która odbywa się w dwóch wariantach. W pierwszym z nich na mapie bawi się dwóch graczy i każdy z nich dysponuje pięcioosobowym oddziałem. Drugi wariant to bitwa dwóch drużyn, po pięciu użytkowników każda, dzięki czemu w sumie w starciach bierze udział pięćdziesięciu najemników. Dostępny jest także kooperacyjny tryb zombie, w którym grupa graczy musi połączyć siły i wspólnie odpierać ataki coraz potężniejszych fal żywych trupów.

Kwestie techniczne

Gra oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, którą stworzono na silniku Unreal Engine 4.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Combat Squad: Project Wednesday

Wymagania wiekowe Combat Squad: Project Wednesday

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Combat Squad: Project Wednesday - ukazała się mobilna strzelanka autorów Counter-Strike Online
Combat Squad: Project Wednesday - ukazała się mobilna strzelanka autorów Counter-Strike Online

wiadomość10 sierpnia 2017

Na rynek mobilny trafiła właśnie gra Combat Squad: Project Wednesday, czyli sieciowa strzelanka od ludzi, którzy wcześniej pracowali nad pecetowym Counter-Strike Online.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz