Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2 PC

Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2 to zbiór pięciu programów edukacyjnych, dedykowanych najmłodszym użytkownikom komputerów osobistych. W skład pakietu wchodzą takie tytuły, jak: Zaczarowana Żabka, Wesołe Miasteczko, Tęczowy Festyn, Złoty Gryziwąs oraz Zimowe Szaleństwa z Pingwinem.

Towarzyskie.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Data premiery gry Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2 | PC

1czerwca2007

1czerwca2007

premiera PL

PC Windows
Okładka Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2 (PC)
Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2

Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2 to zbiór pięciu programów edukacyjnych, dedykowanych najmłodszym użytkownikom komputerów osobistych. W skład pakietu wchodzą takie tytuły, jak: Zaczarowana Żabka, Wesołe Miasteczko, Tęczowy Festyn, Złoty Gryziwąs oraz Zimowe Szaleństwa z Pingwinem.

Choć każdą z pozycji należy uznać za odrębny element całej kolekcji, to wszystkie gry cechuje motto „nauka poprzez zabawę” i każda z nich w mniejszym lub większym stopniu nawiązuje do przygód bohaterów krainy o nazwie Tęczowa Polanka, zamieszkiwanej przez liczne postacie – czarodziejkę Papatkę, myszkę Tosię, skrzata Filipa, misia Barnabę i innych.

Zaczarowana Żabka to siedem zabaw umiejscowionych w lesie oraz sąsiadujących z nim obszarach. Dostępne w grze konkurencje to m.in. budowanie domku dla ptaków, konstruowanie leśnej katapulty, strojenie stracha na wróble czy latanie na magicznej miotle. Wesołe Miasteczko, jak sama nazwa wskazuje, przenosi nas do parku rozrywki, pozwalając na sprawdzenie się w tunelu strachu, strzelanie do celu albo składanie latawca. Nie brak także innych atrakcji pokroju bajki o jeżyku, rymowanek oraz licznych rebusów. Tęczowy Festyn natomiast wprowadza dzieci w klimat prac na wsi, zachęcając je do dojenia krów oraz zbierania miodu i owoców. Przedszkolaki mogą też naprawiać zepsutą szafę grającą, kolorować i ćwiczyć swoją pamięć.

Złoty Gryziwąs z kolei dodaje do tego wyścig z ropuchami, walkę z lisem, który opanował kurnik, łapanie świetlików i łowienie złotej rybki. Ostatnia z części pakietu - Szaleństwa z Pingwinem – przywodzi natomiast na myśl zimowy nastrój. Żeby nie powodować jednak melancholii, gra proponuje najmłodszym jazdę na snowboardzie, bitwę na śnieżki, budowanie karmnika oraz robienie zdjęć zwierzętom.

Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2 jako zestaw programów dla dzieci skupia się ponadto na wpajaniu milusińskim zasad pisania, liczenia oraz obcowania z elementami przyrody. Pakiet kładzie także nacisk na prawidłową obsługę komputera oraz inne, mniej skomplikowane zagadnienia techniczne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wymagania sprzętowe Komputerowa Gratka - Super Kolekcja! Cz. 2

Rekomendowane: Pentium 233 MHz, 32 MB RAM, Windows 95/98/2000/XP

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG GL553

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 7700HQ | Procesor Intel® Core™ i5 7300HQ
Pamięć: DDR4 2400 MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM umożliwiające rozszerzenie do 32 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 z 2G/4G GDDR5 VRAM | NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti z 4G GDDR5 VRAM
Wyświetlacz: 15.6" 16:9 HD (1366x768)/Full HD (1920x1080)/IPS FHD (1920x1080) przeciwodblaskowa
Magazyn danych: SSD - 128GB (M.2 2280) | SSD - 256GB (M.2 2280) | HDD - 1TB 7200RPM SSH

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
27.02.2008 09:15
👍
(DOM)
62
Centurion

jak dla mnie gra ideał>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>