Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Kurczak Mały: As w akcji! PC

Disney's Chicken Little: Ace in Action

Chicken Little: Ace in Action to gra akcji z elementami przygodowymi, będąca kontynuacją disney’owskiej animacji komputerowej Chicken Little (polski tytuł: Kurczak mały). Tym razem na pierwszym planie pojawia się tytułowy Ace – superbohater i alter ego małego kurczaczka oraz banda jego hollywoodzkich przyjaciół: Speck Zawiotki, Luśka Kuperczak i Fiszu Chybaryba.

Akcji, filmy animowane.

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Kurczak Mały: As w akcji! | PC

9listopada2006

6września2007

premiera PL

PC Windows
Okładka Disney's Chicken Little: Ace in Action (PC)
Disney's Chicken Little: Ace in Action

Chicken Little: Ace in Action to gra akcji z elementami przygodowymi, będąca kontynuacją disney’owskiej animacji komputerowej Chicken Little (polski tytuł: Kurczak mały). Tym razem na pierwszym planie pojawia się tytułowy Ace – superbohater i alter ego małego kurczaczka oraz banda jego hollywoodzkich przyjaciół: Speck Zawiotki, Luśka Kuperczak i Fiszu Chybaryba. Ich zadaniem jest pokonanie Zyty Kity i jej pomocnika oraz udaremnienie temu niecnemu duetowi przejęcia kontroli nad Ziemią.

Użytkownik ma do dyspozycji trzy postaci. Ace jest żołnierzem, dzielnie wymachującym bronią, Speck to kierowca pojazdów opancerzonych, a Luśka steruje statkami kosmicznymi. W związku z powagą misji oraz umiejętnościami, posiadanymi przez bohaterów, spodziewać się można wielu interesujących gadżetów potrzebnych do nawigowania, urozmaiconych i kolorowych pojazdów oraz całej masy nowych futurystycznych karabinów, pistoletów, dział i laserów. Głównymi wrogami, z którymi przychodzi zmierzyć się protagonistom, są roboty.

Gracz w ciągu dwudziestu trzech misji przemierza przestrzeń kosmiczną, zahaczając po drodze o Księżyc, Marsa, Saturna i Plutona. Pewne levele mogą być rozgrywane w trybie multiplayer – dotyczy to głównie poruszania się wszelkiego rodzaju pojazdami oraz bitew toczonych z ich użyciem. W trakcie niezwykle wyczerpującego ścigania lisicy i jej pomagiera oraz ratowania świata, użytkownicy dla zrelaksowania się mogą obejrzeć krótkie fragmenty z animowanego pierwowzoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 8.5 / 10 na podstawie 76 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Kurczak Mały: As w akcji!

Klasyfikacja PEGI Kurczak Mały: As w akcji!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.06.2007 19:41
Ruinort
40
Jónior

o kurde ale giera :)) osobiscie w nia nie zagram

05.01.2008 13:29
😐
odpowiedz
/FAN CRY\
63
Konsul

no niewiem to może być szmelc

23.08.2011 22:12
odpowiedz
x173o
35
Pretorianin

dobra gra

23.08.2011 22:26
😜
odpowiedz
norbertoc
1
Legionista

lol to mogą być niezłejaja!!!!!!!!!

29.03.2013 14:31
😁
odpowiedz
fryzjerPZL
13
Legionista

fajna giera ;) może troche dla dzieci ale i tak fajna ;)