Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Atomówki: Wielka potyczka z Księżniczką Chytruską PC

The Powerpuff Girls Learning Challenge #2: Princess Snorebucks

Druga gra edukacyjna, którą stworzono z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów (dzieci w wieku od 6 do 10 lat). Głównymi bohaterami opisywanego programu są oczywiście trzy Atomówki: Bójka, Bajka i Brawurka - małe dziewczynki, posiadające niewyobrażalne moce i walczą z niebezpieczeństwami zagrażającymi miastu Townsvill.

Logiczne.

Riverdeep | producent

The Learning Company | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Atomówki: Wielka potyczka z Księżniczką Chytruską | PC

10listopada2004

10listopada2004

premiera PL

PC Windows
Okładka The Powerpuff Girls Learning Challenge #2: Princess Snorebucks (PC)
The Powerpuff Girls Learning Challenge #2: Princess Snorebucks

The Powerpuff Girls Learning Challenge #2: Princess Snorebucks (pol. Atomówki: Wielka potyczka z Księżniczką Chytruską) to druga gra edukacyjna, którą stworzono z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów (dzieci w wieku od 6 do 10 lat). Głównymi bohaterami opisywanego programu są oczywiście trzy Atomówki: Bójka, Bajka i Brawurka - małe dziewczynki, posiadające niewyobrażalne moce i walczą z niebezpieczeństwami zagrażającymi miastu Townsvill. Tym razem, na drodze wspomnianych bohaterek staje zła Księżniczka Chytruska, która zazdrości Atomówkom ich supermocy i - skoro nie może stać się jedną z nich - postanawia je pokonać raz na zawsze.

Całość podzielona została na szereg interesujących i bardzo wciągających gier czy zabaw. Podczas kolejnych zadań dzieci siedzące przed monitorami komputerów rozwijają swoje umiejętności z zakresu matematyki (ułamki, rozpoznawanie wzorów i kształtów), języka angielskiego i polskiego (rozumienie ze słuchu, ćwiczenie poprawnej wymowy, poznawanie słownictwa, rozwój czytania), a także muzyki (rozpoznawanie wybranych kompozycji, układanie własnych, prostych utworów). Wszystkie zadania zostały przygotowane w taki sposób, żeby umożliwić użytkownikowi doskonalenie zdolności logicznego i twórczego myślenia oraz umiejętności rozumienia i wykonywania poleceń. Ponadto, praktycznie w każdej chwili gracze mogą skorzystać z pomocy profesora Atomusa lub obejrzeć film instruktażowy.

Omawiany produkt posiada pięć poziomów trudności (służą dopasowaniu do umiejętności beniaminka), możliwość zapisywania specjalnych raportów (rodzice śledzą osiągnięcia dziecka), jak również dostępne są tutaj ciekawe zadania do wydrukowania. Atomówki: Wielka potyczka z Księżniczką Chytruską cechuje także ładna, kolorowa oprawa wizualna (stylizowana oczywiście na dobrze znany, animowany serial) oraz przyjemna dla ucha ścieżka dźwiękowa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 6.4 / 10 na podstawie 47 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69,90 PLN

Gry podobne do Atomówki: Wielka potyczka z Księżniczką Chytruską

Wymagania wiekowe The Powerpuff Girls Learning Challenge #2: Princess Snorebucks

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe The Powerpuff Girls Learning Challenge #2: Princess Snorebucks

Rekomendowane: Pentium II 266MHz (lub szybszy), 64 MB RAM, karta grafiki 2MB, Windows 95/98/Me/2000/XP, 100 MB na HDD

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.04.2008 19:06
😃
SthrideX
10
Chorąży

Nieeee xDDDDDD Przez przypadek gdy szukałem jakąś część Toma Clancyego splinter cell etc. to wyskoczyło mi to i inne badziewia xDDD Najpierw śmiałem się przez pół godziny patrząc na nazwe tego szitu a później wziąłem to na poważnie i kliknąłem w linka... To co zobaczyłem przerosło moje oczekiwania xDDDDD ocena graczy: 7,5?!?!?!!?!?!? Ta gra nie zasługuje na 1, a ocipieniem jest już, żeby za gre którą pewnie wyrzuci się po minucie gry<i przejdzie ofc.> Kupić xDDDDD <nie moge przestać się śmiać xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD> Chusteczka potrzebna xD, oczywiście 1/10 nawet jeżeli w to nie grałem xP

U