Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Diamond Diaries Saga iOS

Gra typu match-3, w której wcielamy się w Lucy - kolekcjonerkę drogocennych klejnotów.

Logiczne, 2D, połącz trzy elementy, zagraj za darmo.

Diamond Diaries Saga - screen - 2018-07-09 - 377823Diamond Diaries Saga - screen - 2018-07-09 - 377822Diamond Diaries Saga - screen - 2018-07-09 - 377821Diamond Diaries Saga - screen - 2018-07-09 - 377820Diamond Diaries Saga - screen - 2018-07-09 - 377819

King | producent

King | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Diamond Diaries Saga | iOS

16maja2018

Apple iOS
Okładka Diamond Diaries Saga (iOS)
Diamond Diaries Saga

Diamond Diaries Saga jest produkcją typu match-3, opracowaną przez studio King; mowa o zespole, któremu światową sławę przyniósł niezwykle popularny cykl Candy Crush Saga. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Główną bohaterką Diamond Diaries Saga jest jubilerka Lucy. Postawione przed nią zadanie polega na zdobyciu specjalnych klejnotów potrzebnych jej do tworzenia wspaniałych naszyjników. By odnaleźć je wszystkie, dziewczyna udaje się w długą podróż, której pierwszym punktem jest Paryż.

Mechanika

Rozgrywka w Diamond Diaries Saga toczy się na dwuwymiarowej planszy wypełnionej kolorowymi klejnotami; na jej szczycie znajduje się diament pożądany przez Lucy, który należy sprowadzić na dół, do rozwieszonego tam naszyjnika. By tego dokonać, łączymy mniejsze klejnoty o tej samej barwie (trzy lub więcej), które następnie znikają z pola gry. Sprawę komplikuje fakt, że w toku zmagań dysponujemy ograniczoną liczbą ruchów, w związku z czym kluczem do sukcesu jest tworzenie długich i efektownych kombinacji.

Tryby gry

Diamond Diaries Saga oferuje szereg trybów gry, wśród których można znaleźć: Open the Dolls, Open the Jewellery Box oraz Open the Bottles.

Kwestie techniczne

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku pozostałych dzieł studia King, grafikę Diamond Diaries Saga utrzymano w kreskówkowej stylistyce i okraszono bogatą kolorystyką.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Diamond Diaries Saga

Wymagania wiekowe Diamond Diaries Saga

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz