Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Play with the Teletubbies PS1

Gra edukacyjna stworzona z myślą o młodszych posiadaczach konsoli. Bazująca na programie dla dzieci, pozwala wykazać się w kilku prostych minigrach.

Zręcznościowe, dla dzieci, edukacyjne.

Asylum Entertainment | producent

BBC Multimedia | wydawca

Data premiery gry Play with the Teletubbies | PS1

8sierpnia2000

Sony PlayStation 1
Okładka Play with the Teletubbies (PS1)
Play with the Teletubbies

Oparty na licencji popularnego programu telewizyjnego dla najmłodszych zestaw minigier. Tytuł pozwala również obejrzeć fragmenty audycji, posłuchać znanych piosenek i obejrzeć zabawne animacje z lubianymi bohaterami.

Mechanika

Play with the Teletubbies! to stworzony z myślą o dzieciach zestaw minigier, w którym mali posiadacze PlayStation 1 mogą poznawać nowe słówka, uczyć się piosenek i śledzić rozmaite perypetie ulubionych postaci – pociesznych, różnokolorowych stworków o zabawnych imionach. Przygotowane przez autorów minigry polegają m.in. na zbieraniu kwiatów na łące, podążaniu tropem małego zwierzaka lub zabawie w chowanego i wskazywaniu ukrytych przyjaciół. Przed każdym zadaniem pojawia się dokładna instrukcja, jak je wykonać, a gdy dany etap zabawy zakończy się sukcesem, w nagrodę dziecko usłyszy piosenkę wyśpiewywaną przez jednego z pluszowych stworków. Zadania gracza ograniczają się do wskazywania kierunków bohaterom i wciskania przycisków akcji w konkretnych sytuacjach lub przy wskazanych, podświetlonych przedmiotach.

Kwestie techniczne

Jak sama nazwa wskazuje Play with the Teletubbies! bazuje na licencji programu telewizyjnego o Teletubisiach, więc w grze pojawiają się fragmenty widowiska, znajome postacie i piosenki, a wszystkie postacie mają głosy znane z angielskiej wersji show. Program powstał z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 4 lat. Całość została dostosowana do percepcji i potrzeb młodych użytkowników konsoli i tak skonstruowana, aby zachęcić dziecko do poznawania nowych rzeczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Play with the Teletubbies

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz