Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Melbits World PS4

Miła dla oka gra logiczna, wzbogacona o elementy zręcznościowe, w której przejmujemy kontrolę nad tytułowymi Melbitami – stworkami zamieszkującymi chmurę danych. W trakcie zabawy w Melbits World naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie Melbitów przez najeżone pułapkami poziomy.

Logiczne, aplikacja PlayLink, elementy zręcznościowe, indie, kooperacja, multiplayer, widok izometryczny.

Melbits World - screen - 2018-06-12 - 376046

Melbot | producent

Melbot | wydawca

Strona oficjalna

Data premiery gry Melbits World | PS4

2018

Sony PlayStation 4
Okładka Melbits World (PS4)
Melbits World

Melbits World jest grą logiczno-zręcznościową, opracowaną przez niezależne hiszpańskie studio Melbot. Produkcja powstała z myślą o platformie PlayStation 4.

Fabuła

Głównymi bohaterami gry Melbits World są tytułowe Melbity, czyli stworzenia z cyfrowego wymiaru, zamieszkujące chmurę danych.

Mechanika

W trakcie zabawy w wydanym na platformę PlayStation 4 Melbits World akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym. Gra została podzielona na poziomy, przez które musimy bezpiecznie przeprowadzać nasze Melbity. Tytuł stworzono do zabawy w towarzystwie innych graczy; by osiągnąć sukces, musimy współpracować i koordynować swoje działania, na przykład w celu dezaktywacji licznych pułapek. Poziom trudności stawianych przed nami wyzwań rośnie w miarę postępów.

Kwestie techniczne

Melbits World współpracuje z darmową aplikacją PlayLink, którą możemy zainstalować na urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android. Dzięki temu grę obsługujemy nie przy użyciu pada, lecz korzystając z ekranu dotykowego smartfona lub tabletu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran    

Gry podobne do Melbits World

Wymagania wiekowe Melbits World

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz