Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Hearthstone: Wiedźmi Las iOS

Hearthstone: The Witchwood

Kolejny dodatek do Hearthstone – osadzonej w popularnym świecie Warcrafta, cyfrowej gry karcianej rozwijanej przez Blizzard Entertainment. Rozszerzenie skupia się na krainie Gilneas i wprowadza 135 nowych kart oraz kilka niespotykanych wcześniej zasad.

To jest dodatek do gry Hearthstone.

Logiczne, fantasy, karciane, na 2 osoby, sieciowe, zagraj za darmo.

wersja językowa:
PL napisy i dialogi, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Hearthstone: Wiedźmi Las | iOS

12kwietnia2018

12kwietnia2018

App Store

Apple iOS
Okładka Hearthstone: The Witchwood (iOS)
Hearthstone: The Witchwood

Hearthstone: Wiedźmi Las to kolejny dodatek do Hearthstone, darmowej gry karcianej na platformę PC, AND i iOS. Rozszerzenie zostało przygotowane przez studio Blizzard Entertainment, odpowiedzialne także za stworzenie podstawowej wersji omawianej produkcji.

Fabuła

Fabuła dodatku obraca się wokół zamieszkiwanego przez Worgenów królestwa Gilneas. W wyniku działań orkowej szamanki – Wiedźmy Hagathy – kraina ta musi zmierzyć się z zagrożeniem ze strony wypaczonych klątwą stworzeń z tytułowego Wiedźmiego Lasu. By pokonać zło, trzeba będzie wybrać się do samego serca przeklętej kniei, skąd nikomu nie udało się jeszcze powrócić.

Mechanika

Podobnie jak poprzednie dodatki, Wiedźmi Las wprowadza 135 nowych kart. Wiele z nich jest powiązanych z Worgenami – wilkołakami świata Warcrafta. Bohaterowie i stronnicy należący do tej rasy mają możliwość przemiany w bestie, co powoduje zamianę statystyk życia i ataku. Pośród nowości znajdziemy również karty posiadające nieznane dotychczas słowa kluczowe, takie jak Zryw (umożliwia szybki atak na stronników przeciwnika) czy Echo (można zagrywać je kilkukrotnie w ciągu jednej tury). Niektóre z kart – np. bohaterowie Genn Szarogrzywy i Baku Pożeracz Księżyca – zapewniają też dodatkowe bonusy, jeśli nasza talia składa się głównie z kart o parzystym lub nieparzystym koszcie.

Tryby gry

Dodatek Wiedźmi Las wdraża do gry kolejną kampanię dla pojedynczego gracza: Potworne łowy. Jest ona wzorowana na wyprawach znanych z Koboldów i Katakumb. Pod kontrolę graczy oddany zostaje jeden z czterech herosów. W jego skórze toczymy osiem potyczek, zwieńczonych walką z potężnym bossem. Zwycięstwa przynoszą nagrody w postaci nowych kart, co z kolei umożliwia sprawniejsze poradzenie sobie z kolejnymi wyzwaniami.

Kwestie techniczne

Dodatek Wiedźmi Las w wersji na PC, AND i iOS nie wprowadza żadnych zmian w oprawie graficznej gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Hearthstone: Wiedźmi Las

Wymagania wiekowe Hearthstone: The Witchwood

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Hearthstone - znamy datę premiery rozszerzenia Wiedźmi Las
Hearthstone - znamy datę premiery rozszerzenia Wiedźmi Las

wiadomość6 kwietnia 2018

Poznaliśmy datę premiery Wiedźmiego Lasu, czyli kolejnego dodatku do popularnej karcianki Hearthstone. Zanim ona nastąpi, na platformie Twitch odbędzie się stream, podczas którego dokończona zostanie prezentacja wszystkich 135 nowych kart.

Wiedźmi Las kolejnym dodatkiem do Hearthstone
Wiedźmi Las kolejnym dodatkiem do Hearthstone

wiadomość13 marca 2018

Studio Blizzard Entertainment zapowiedziało kolejny dodatek do swojej cyfrowej karcianki Hearthstone. Rozszerzenie będzie nosiło tytuł Wiedźmi Las i zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz