Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Symmetry PS4

Opracowana przez niezależne studio Sleepless Clinic z Bielska-Białej dwuwymiarowa gra przygodowa z elementami survivalu. Fabuła Symmetry opowiada o losach ekipy badawczej, która rozbija się na obcej, skutej lodem planecie.

Przygodowe, 2D, indie, polskie, science fiction, side-scroll, survival.

Symmetry - screen - 2016-06-06 - 323145Symmetry - screen - 2016-06-06 - 323144Symmetry - screen - 2016-06-06 - 323143Symmetry - screen - 2016-06-06 - 323142Symmetry - screen - 2016-06-06 - 323141

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Symmetry | PS4

20lutego2018

7marca2018

premiera PL

20lutego2018

PSN

Sony PlayStation 4
Okładka Symmetry (PS4)
Symmetry

Symmetry na PC, PS4 i XONE to produkcja polskiego studia Sleepless Clinic z Bielska-Białej, znanego m.in. z mobilnej gry logicznej Brain It: Amazing Adventure. Polskim wydawcą gry jest firma Cenega.

Fabuła

Produkcja opowiada o losach ekipy badawczej, która podczas jednej z ekspedycji rozbija się na obcej, skutej lodem planecie. Naszym zadaniem jest pomóc rozbitkom przetrwać w niegościnnych warunkach, a także naprawić statek, by umożliwić im powrót do domu.

Mechanika

Symmetry na PC, PS4 i XONE to produkcja nastawiona na survival, więc przede wszystkim musimy dbać o ludzi, narażonych na szereg niebezpiecznych czynników. Naszym zadaniem jest utrzymywanie ich w dobrej kondycji, zapewniając im pożywienie, odpoczynek oraz pamiętając o zdrowiu psychicznym. W tym celu musimy wybierać się na niebezpieczne wyprawy poza teren niewielkiej bazy, poszukując jedzenia oraz rozmaitych przedmiotów, w tym drewna, a także części potrzebnych do naprawienia statku. Nie zawsze mamy jednak wszystko pod kontrolą – może nam np. zabraknąć kluczowych surowców. W takich momentach musimy dokonywać trudnych wyborów moralnych, które mogą zaważyć na dalszych losach naszych podopiecznych.

Kwestie techniczne

Studio Sleepless Clinic zatroszczyło się o unikalny styl graficzny Symmetry. Produkcja została stworzona przy użyciu wektorowej grafiki i pastelowych kolorów, co podkreśla surowość i tajemniczość planety.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,99 PLN

CDP.pl wchodzi na globalny rynek wydawniczy jako Klabater
CDP.pl wchodzi na globalny rynek wydawniczy jako Klabater

wiadomość4 czerwca 2016

Firma CDP.pl, obecnie znana przede wszystkim jako polski dystrybutor gier wideo, ujawniła, że zamierza wejść na globalny rynek jako wydawca produkcji niezależnych. W tym celu powołano specjalny oddział nazwany Klabater. Pierwsze tytuły, które zostaną przezeń wydane, to Alice VR, Symmetry, Regalia: Of Men and Monarchs oraz The Last Journey.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz