Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Harry Potter: Hogwarts Mystery iOS

Gra RPG osadzona w uniwersum Harry’ego Pottera. Gracze tworzą bohaterów będących uczniami Hogwartu i obserwują ich poczynania na przestrzeni kolejnych lat. Tytuł pozwala wziąć udział między innymi w lekcjach obrony przed czarną magią czy też w nauce warzenia mikstur.

RPG, fantasy, Harry Potter, książki, zagraj za darmo.

Harry Potter i tajemnica Hogwartu - screen - 2018-04-11 - 370870Harry Potter i tajemnica Hogwartu - screen - 2018-04-11 - 370869Harry Potter i tajemnica Hogwartu - screen - 2018-04-11 - 370868Harry Potter i tajemnica Hogwartu - screen - 2018-04-11 - 370867Harry Potter i tajemnica Hogwartu - screen - 2018-04-11 - 370866Harry Potter i tajemnica Hogwartu - screen - 2018-04-11 - 370865Harry Potter i tajemnica Hogwartu - screen - 2018-04-11 - 370864

Jam City | producent

Portkey Games | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Harry Potter: Hogwarts Mystery | iOS

25kwietnia2018

25kwietnia2018

App Store

Apple iOS
Okładka Harry Potter: Hogwarts Mystery (iOS)
Harry Potter: Hogwarts Mystery

Harry Potter: Hogwarts Mystery to tytuł gry RPG osadzonej w uniwersum wykreowanym przez J.K. Rowling na potrzeby bestsellerowych książek o Harrym Potterze. Produkcja została opracowana przez studio Jam City, a trafiła na mobilny system Apple iOS. Jej wydaniem zajęło się Portkey Games, czyli wewnętrzny oddział firmy Warner Bros. Interactive Entertainment, zajmujący się grami opowiadającymi o słynnym czarodzieju.

Przed rozpoczęciem przygody w Harry Potter: Hogwarts Mystery gracze tworzą własnego bohatera będącego jednym z uczniów Hogwartu, którego poczynania obserwują na przestrzeni kolejnych lat. W trakcie zabawy można brać udział między innymi w lekcjach obrony przed czarną magią czy też w nauce warzenia mikstur.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Harry Potter: Hogwarts Mystery

odpowiednia dla każdego wieku

Znani aktorzy w Harry Potter Hogwarts Mystery oraz data premiery gry
Znani aktorzy w Harry Potter Hogwarts Mystery oraz data premiery gry

wiadomość6 kwietnia 2018

Na pewno wielu fanów ucieszy się, że premiera gry Harry Potter: Hogwarts Mystery odbędzie się jeszcze w kwietniu. Ekscytację budzi też fakt, jak wielu aktorów znanych z ekranizacji użyczyło swoje głosy postaciom w tej produkcji.

Rzut okiem na rozgrywkę w Harry Potter: Hogwarts Mystery
Rzut okiem na rozgrywkę w Harry Potter: Hogwarts Mystery

wiadomość1 marca 2018

Harry Potter: Hogwarts Mystery, czyli gra RPG, która zmierza na urządzenia mobilne, po raz kolejny o sobie przypomina. Tym razem autorzy pozwalają graczom spojrzeć na fragmenty rozgrywki na nowym zwiastunie.

Harry Potter: Hogwarts Mystery – pierwszy zwiastun i nowe szczegóły
Harry Potter: Hogwarts Mystery – pierwszy zwiastun i nowe szczegóły

wiadomość18 stycznia 2018

Studio Jam City podzieliło się z nami nowymi informacjami na temat powstającego mobilnego RPG osadzonego w świecie Harry’ego Pottera – HP: Hogwarts Mystery. Udostępniono także pierwszy trailer wspomnianej produkcji.

Zapowiedziano Hogwarts Mystery - RPG w świecie Harry’ego Pottera
Zapowiedziano Hogwarts Mystery - RPG w świecie Harry’ego Pottera

wiadomość12 grudnia 2017

Firma Warner Bros. przygotowuje istną „czarodziejską” ofensywę. Harry Potter: Wizards Unite nie będzie jedyną produkcją osadzoną w uniwersum stworzonym przez J.K. Rowling, która trafi na urządzenia mobilne. Kolejna to Harry Potter: Hogwarts Mystery - reprezentant gatunku RPG od studia Jam City.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz