Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Slain: Back From Hell Switch

Platformowy slasher w gotyckim stylu retro, inspirowany klasycznymi odsłonami serii Castlevania i innymi pełnymi akcji platformówkami sprzed lat. W Slain! przemierzamy mroczny świat fantasy, wyrąbując sobie mieczem i magią drogę do siedmiu wież opanowanych przez złe istoty. Gra cechuje się także dużą dawką brutalności, wysokim poziomem trudności i metalową ścieżką dźwiękową.

Akcji, 2D, fantasy, hack'and'slash, indie, platformówki.

Slain: Back From Hell - screen - 2017-12-01 - 360446Slain: Back From Hell - screen - 2017-12-01 - 360445Slain: Back From Hell - screen - 2017-12-01 - 360444Slain: Back From Hell - screen - 2017-12-01 - 360443Slain: Back From Hell - screen - 2017-12-01 - 360442Slain: Back From Hell - screen - 2017-12-01 - 360441Slain: Back From Hell - screen - 2017-12-01 - 360440Slain: Back From Hell - screen - 2017-12-01 - 360439

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Slain: Back From Hell | Switch

7grudnia2017

7grudnia2017

Nintendo eShop

Nintendo Switch
Okładka Slain: Back From Hell (Switch)
Slain: Back From Hell

Slain: Back From Hell to oldskulowa gra akcji na Nintendo Switch i inne platformy sprzętowe, mająca postać platformowego slashera 2D w gotyckim klimacie i stylistyce retro. Tytuł ten został zainspirowany przez pierwotne odsłony serii Castlevania, jak również takie klasyki jak Shadow of the Beast czy Ghosts ‘n Goblins. Wersja na PlayStation 4 jest debiutanckim dziełem niezależnego studia Wolf Brew Games, liczącego sobie kilka osób ze sporym doświadczeniem w branży gier.

Warstwa fabularna nie należy do najbardziej rozwiniętych elementów w Slain: Back From Hell. Ot, wcielamy się w bohatera imieniem Bathoryn, który dąży do oswobodzenia siedmiu wież w fantastycznej krainie spod kontroli złowrogich władców.

Więcej głębi można znaleźć w mechanice rozgrywki. Głównym zajęciem gracza podczas zabawy jest walka z licznie pojawiającymi się na ekranie przeciwnikami. Używamy w tym celu przede wszystkim dzierżonego przez herosa miecza, wyprowadzając kombosy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wspomóc się także magią. Każdy z siedmiu poziomów został podzielony na dwie sekcje: w pierwszej przemy w kierunku wieży, wycinając sobie drogę do niej, zaś w drugiej, bardziej platformowej, przychodzi nam wspinać się na szczyt budowli, już nie tylko walcząc, ale także skacząc po platformach oraz rozwiązując okazjonalnie zagadki logiczne. Zmagania na każdym poziomie wieńczy pojedynek z potężnym bossem. Warto nadmienić, że Slain charakteryzuje się wyśrubowanym poziomem trudności.

Omawiana pozycja w wersji na Nintendo Switch może pochwalić się także starannie wykonaną i bardzo klimatyczną oprawą graficzną, udanie naśladującą produkcje z przełomu lat 80. i 90. Ponadto zabawie towarzyszą fontanny krwi oraz metalowa ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez Curta Victora Bryanta (niegdysiejszego gitarzystę i basistę w zespole Celtic Frost).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Slain: Back From Hell

Wymagania wiekowe Slain: Back From Hell

18+

Na Steam trafiło Slain: Back From Hell - nowa wersja heavymetalowego spadkobiercy Castlevanii
Na Steam trafiło Slain: Back From Hell - nowa wersja heavymetalowego spadkobiercy Castlevanii

wiadomość2 sierpnia 2016

Studio Wolf Brew Games wypuściło na platformie Steam nową wersję gry Slain!, zatytułowaną Back From Hell. Wprowadza ona szereg zmian w mechanice walki, oprawie audiowizualnej oraz sterowaniu.

Slain! – śliczna gotycka platformówka w stylu klasycznych Castlevanii
Slain! – śliczna gotycka platformówka w stylu klasycznych Castlevanii

wiadomość3 lipca 2015

Niezależne studio Wolf Brew Games tworzy Slain! – platformowy slasher nawiązujący do klasycznych części cyklu Castlevania oraz gier pokroju Shadow of the Beast czy Ghosts ‘n Goblins. Tytuł wyróżnia się piękną grafiką w stylu retro, gotyckim klimatem, hektolitrami krwi i metalowym soundtrackiem. Powstaje z myślą o PC, XOne, PS4, PSV i Wii U.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz