Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

World War Heroes iOS

FPS nastawiony na rozgrywkę sieciową, który przenosi nas na front II wojny światowej. Na zróżnicowanych polach bitew możemy skorzystać zarówno z rozbudowanego arsenału broni palnej, jak i z rozmaitych pojazdów bojowych.

Akcji, FPP, FPS, II wojna światowa, multiplayer, zagraj za darmo.

World War Heroes - screen - 2017-11-29 - 360336World War Heroes - screen - 2017-11-29 - 360335World War Heroes - screen - 2017-11-29 - 360334World War Heroes - screen - 2017-11-29 - 360333

Game Development | producent

Game Development | wydawca

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry World War Heroes | iOS

22listopada2017

9listopada2017

App Store

Apple iOS
Okładka World War Heroes (iOS)
World War Heroes

World War Heroes jest multiplayerową strzelaniną, której akcję osadzono w czasach II wojny światowej. Tytuł trafił między innymi na urządzenia mobilne z systemem D i iOS, a za jego stworzeniem stoi firma Game Development.

Mechanika

W World War Heroes akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Produkcja pozwala wziąć udział w bitwach inspirowanych drugowojennymi starciami, podczas których opowiadamy się po jednej ze stron konfliktu. W trakcie rozgrywki robimy użytek z rozbudowanego arsenału broni palnej, obejmującego pistolety, strzelby i karabiny maszynowe. Przewagę nad przeciwnikami mogą zapewnić także dostępne na polu bitwy pojazdy produkcji amerykańskiej, radzieckiej, japońskiej i niemieckiej. Zmagania toczą się na zróżnicowanych mapach – od europejskich miast ogarniętych wojenną zawieruchą, aż po malownicze, egzotyczne plenery.

Tryby gry

Na wydane na platformie D i iOS World War Heroes składa się kilka trybów rozgrywki. Oprócz klasycznego deathmatchu i deathmatchu drużynowego, ich listę zasila między innymi tak zwany Hardcore Mode wystawiający na próbę nasze umiejętności; dopełnieniem całości jest możliwość zaprojektowania własnego modułu i zaproszenia do zabawy innych graczy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by zakładać klany i reprezentować je w specjalnych turniejach, zdobywając w ten sposób cenne nagrody.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika World War Heroes prezentuje wysoki poziom wykonania – autorzy wykorzystali możliwości technologii Unity, co znalazło odzwierciedlenie przede wszystkim w szczegółowych teksturach i wysokiej jakości efektach cząsteczkowych. Tytuł jest dystrybuowany w modelu free-to-play, co oznacza, że choć sama gra jest darmowa, znalazły się w niej opcjonalne mikrotransakcje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do World War Heroes

Wymagania wiekowe World War Heroes

18+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz