Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Sonic Forces: Speed Battle Android

Sonic Forces: Speed Battle to opracowana z myślą o systemie Android produkcja łącząca elementy gry wyścigowej i zręcznościówki typu runner. Zabawa sprowadza się do rywalizacji o zwycięstwo w czteroosobowych biegach, rozgrywanych na pełnych przeszkód, pułapek i przydatnych przedmiotów trasach.

Wyścigi, auto-runner, platformówki 3D, Sonic, TPP, zagraj za darmo.

Sonic Forces: Speed Battle - screen - 2017-11-28 - 360252Sonic Forces: Speed Battle - screen - 2017-11-28 - 360251Sonic Forces: Speed Battle - screen - 2017-11-28 - 360250Sonic Forces: Speed Battle - screen - 2017-11-28 - 360249Sonic Forces: Speed Battle - screen - 2017-11-28 - 360248

Hardlight | producent

SEGA | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Sonic Forces: Speed Battle | AND

15listopada2017

15listopada2017

Google Play

Android
Okładka Sonic Forces: Speed Battle (AND)
Sonic Forces: Speed Battle

Sonic Forces: Speed Battle to wydana na mobilny system Android wieloosobowa zręcznościówka wyścigowa. Gra wykorzystuje model darmowy i opracował ją brytyjski zespół Hardlight, będący wewnętrznym studiem europejskiego oddziału firmy Sega. Tan sam deweloper wyprodukował wiele innych odsłon tej marki, takich jak Sonic Dash, Sonic Dash 2: Sonic Boom czy Sonic Jump.

Fabuła

Gra stanowi produkcję poboczną w stosunku do wydanego na konsolach i pecetach Sonic Forces. Jako produkcja nakierowana na rozgrywki multiplayer nie posiada jednak żadnej sensownej fabuły i po prostu czerpie ze wspomnianego tytułu postacie oraz lokacje.

Mechanika

Wydane na mobilny system Android Sonic Forces: Speed Battle łączy elementy gry wyścigowej oraz zręcznościówki typu runner. Cała zabawa sprowadza się do rywalizacji z innymi graczami na pełnych przeszkód i pułapek trasach o to, kto pierwszy dobiegnie do mety.

Kamera umieszczona jest za plecami bohatera, który automatycznie pędzi naprzód. Każda trasa podzielona jest na kilka torów i możemy przemieszczać się między nimi za pomocą prostych gestów. W podobny sposób aktywujemy skoki oraz wślizgi. Ten zakres ruchów wykorzystujemy do omijania przeszkód i unikania zagrożeń. Mapy wypełnione są licznymi obiektami ułatwiającymi bieg (np. pierścienie powodujące przyśpieszenie, czy katapulty wystrzeliwujące bohatera w dal). Nie brakuje również niebezpiecznych pułapek, pokroju kolców czy min.

Podczas zabawy zbieramy także szereg aktywowanych ręcznie przedmiotów specjalnych, zapewniających m.in. kilkusekundowy bonus do prędkości ruchu czy wysyłające w kierunku przeciwnika pocisk.

Od innych runnerów grę odróżniają dwa kluczowe elementy. Trasy mają tutaj wyraźny początek i koniec, a rozgrywka kładzie nacisk na rywalizację wieloosobową. W wyścigach może bawić się maksymalnie czterech graczy, walczących o pierwsze miejsce na mecie. Kluczową rolę w odnoszeniu sukcesów odgrywa tutaj atakowanie rywali za pomocą różnorodnych przedmiotów oraz spychanie ich na pułapki i przeszkody.

Zabawę nakręca odblokowywanie kolejnych postaci oraz gromadzenie wirtualnej waluty, która umożliwia ulepszanie zdolności już posiadanych bohaterów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Sonic Forces: Speed Battle

Wymagania wiekowe Sonic Forces: Speed Battle

odpowiednia dla każdego wieku

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Mobilne Sonic Forces: Speed Battle postawi na sieciowe wyścigi
Mobilne Sonic Forces: Speed Battle postawi na sieciowe wyścigi

wiadomość14 września 2017

Firma Sega zapowiedziała Sonic Forces: Speed Battle. Będzie to mobilny runner, który położy nacisk na sieciowe wyścigi dla maksymalnie czterech graczy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz