Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

My Tamagotchi Forever iOS

Produkcja nawiązująca do klasycznych Tamagotchi, w której gracze opiekują się rozmaitymi stworzonkami. Do ich obowiązków należy nie tylko zapewnienie swoim podopiecznym pożywienia, kąpanie ich i sprzątanie po nich, lecz również zabawa – wszystko po to, by po dniu pełnym atrakcji stworki chętnie kładły się do łóżek.

Zręcznościowe, symulator życia, zagraj za darmo.

My Tamagotchi Forever - screen - 2017-11-27 - 360122My Tamagotchi Forever - screen - 2017-11-27 - 360121My Tamagotchi Forever - screen - 2017-11-27 - 360120My Tamagotchi Forever - screen - 2017-11-27 - 360119My Tamagotchi Forever - screen - 2017-11-27 - 360118

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry My Tamagotchi Forever | iOS

15marca2018

15marca2018

App Store

Apple iOS
Okładka My Tamagotchi Forever (iOS)
My Tamagotchi Forever

My Tamagotchi Forever jest produkcją opracowaną przez zespół Paladin Studios na zlecenie firmy Bandai Namco. Tytuł nawiązuje do klasycznych Tamagotchi, których szczyt popularności przypadł na końcówkę lat 90. XX wieku. Opisywana gra pojawiła się między innymi na platformie Apple iOS, gdzie jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

Podobnie jak miało to miejsce w klasycznych Tamagotchi, zabawę w My Tamagotchi Forever rozpoczynamy od wyboru stworzonka, którym chcemy się zaopiekować. Od tej pory do naszych obowiązków należy nie tylko karmienie podopiecznego oraz sprzątanie po nim i urządzanie mu kąpieli, lecz także wypełnienie jego czasu wolnego rozmaitymi aktywnościami (przedstawionymi w formie prostych minigier), a po dniu wypełnionym atrakcjami – zgaszenie światła, by mogło spokojnie spać.

Należy zaznaczyć, że w trakcie zabawy nie jesteśmy skazani na opiekę nad jednym stworkiem – te bowiem żyją w tak zwanym Tamatown, czyli miasteczku, którego wystrój możemy modyfikować, wypełniając je ozdobami wykupionymi za pieniądze zdobywane w trakcie rozgrywki. Gotówka przydaje się również do odblokowania nowych posiłków dla naszych podopiecznych oraz kostiumów, w które ich ubieramy. Dopełnieniem tego wszystkiego są internetowe tablice wyników, na których możemy pochwalić się swoimi osiągnięciami i porównać je ze zdobyczami innych graczy.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika wydanego na mobilny system Apple iOS My Tamagotchi Forever prezentuje się przyjemnie dla oka, głównie ze względu na bogatą kolorystykę i kreskówkową stylistykę. Sielankowy klimat potęguje towarzyszący zabawie soundtrack.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do My Tamagotchi Forever

Wymagania wiekowe My Tamagotchi Forever

odpowiednia dla każdego wieku

Mobilne My Tamagotchi Forever ukaże się w przyszłym roku
Mobilne My Tamagotchi Forever ukaże się w przyszłym roku

wiadomość26 listopada 2017

Firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała mobilną grę My Tamagotchi Forever, bazującą na popularnych zabawkach z lat 90. Produkcja ukaże się w przyszłym roku.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz