Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Rules of Survival Android

Multiplayerowa strzelanka zainspirowana przez grę Playerunknown’s Battlegrounds, znaną z konsol stacjonarnych i komputerów. Na rozległej wyspie walczy o przetrwanie sto dwadzieścia osób – zmagania wygrywa żołnierz, który jako ostatni zostanie przy życiu. Tempo zabawy potęguje fakt, że pole walki stopniowo ulega zmniejszeniu, a uzbrojenie potrzebne do eliminacji oponentów należy znaleźć lub odebrać zabitym.

Akcji, Battle Royale, multiplayer, strzelanki, TPP, TPS, zagraj za darmo.

Rules of Survival - screen - 2017-11-24 - 360049Rules of Survival - screen - 2017-11-24 - 360048Rules of Survival - screen - 2017-11-24 - 360047Rules of Survival - screen - 2017-11-24 - 360046Rules of Survival - screen - 2017-11-24 - 360045

NetEase | producent

NetEase | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Rules of Survival | AND

15listopada2017

Android
Okładka Rules of Survival (AND)
Rules of Survival

Rules of Survival to multiplayerowa strzelanka w typie battle royale, opracowana przez studio NetEase Games. Produkcja została wydana na Android.

Mechanika

W Rules of Survival akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Sednem rozgrywki są zmagania stu dwudziestu osób oparte na zasadach battle royale, spopularyzowanych przez grę Playerunknown’s Battlegrounds. Gracze trafiają na rozległą wyspę, na której walczą o przetrwanie, zdobywają coraz potężniejsze uzbrojenie (mowa zarówno o broni ukrytej w rozmaitych zakamarkach areny, jak i o giwerach zebranych z ciał poległych przeciwników) oraz eliminują adwersarzy. Wygrywa żołnierz, który jako ostatni utrzyma się przy życiu.

Pomimo że po świecie gry możemy przemieszczać się na piechotę, często znacznie lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie jednego z pojazdów. Poza tym warto pamiętać o tym, że bycie samotnym wilkiem nie zawsze popłaca – istnieje jednak możliwość formowania czteroosobowych oddziałów. Na osobną wzmiankę zasługuje również fakt, że pole walki stopniowo się zmniejsza, co prowadzi do coraz częstszych spotkań z oponentami: na jego obrzeżach rozpylono trujący gaz, który rozprzestrzenia się na kolejne obszary.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika wydanego na platformę Android Rules of Survival prezentuje przyzwoity poziom wykonania, zwłaszcza jak na standardy panujące na urządzeniach mobilnych. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami (free-to-play).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Rules of Survival

Wymagania wiekowe Rules of Survival

16+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz