Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs PS4

Drugie rozszerzenie do Assassin’s Creed Origins. Tym razem Bayek musi rozwikłać zagadkę tytułowej klątwy, która sprawiła, że na światło dzienne zaczęły wychodzić mityczne bestie, a także spowodowała, iż jeden z faraonów powrócił z zaświatów. Add-on wprowadza nowy obszar, szereg dodatkowych umiejętności głównego bohatera, a także wnosi nowe zadania fabularne i aktywności poboczne.

To jest dodatek do gry Assassin's Creed Origins.

Akcji, Egipt, elementy przygodowe, elementy RPG, elementy zręcznościowe, sandbox, starożytność, TPP.

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - screen - 2018-03-13 - 368070Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - screen - 2018-03-13 - 368069Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - screen - 2018-03-13 - 368068Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - screen - 2018-02-24 - 366767Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - screen - 2018-02-24 - 366766Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - screen - 2018-02-24 - 366765

Ubisoft | producent

Ubisoft | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs | PS4

13marca2018

13marca2018

PSN

Sony PlayStation 4
Okładka Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs (PS4)
Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs

Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs jest drugim dodatkiem do Asassin’s Creed Origins, za którego stworzeniem stoją autorzy oryginału – studio Ubisoft Montreal. Rozszerzenie wymaga do działania podstawowej wersji gry i podobnie jak ona pojawiło się między innymi na platformie PlayStation 4.

Fabuła

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs koncentruje się na nieco bardziej kompleksowym przedstawieniu mitologii starożytnego Egiptu. Historia opowiedziana w tym DLC skupia się na tytułowej klątwie, która nie tylko sprawiła, że jeden z faraonów powrócił z zaświatów, lecz także spowodowała, iż na światło dzienne zaczęły wychodzić bestie znane dotychczas wyłącznie z legend i opowieści.

Mechanika

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzedniego add-onu, czyli The Hidden Ones, wydane na platformę PlayStation 4 Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs wprowadza zupełnie nowy region, w którym znajdziemy nie tylko szereg zadań fabularnych czekających na wykonanie, lecz także całą masę aktywności pobocznych. Oprócz tego deweloperzy po raz kolejny podnoszą limit doświadczenia zdobywanego przez bohatera, a także rozbudowują poszczególne drzewka umiejętności o następne pozycje, jakich próżno szukać w „podstawce”.

Kwestie techniczne

Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs można nabyć zarówno w ramach przepustki sezonowej, jak i osobno. Dodatek działa w oparciu o technologię napędzającą oryginał, toteż nie wprowadza zmian w oprawie audiowizualnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena gry 7.95 / 10 na podstawie 26 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 9.1 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Gry podobne do Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs

Klasyfikacja PEGI Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
Assassin's Creed Origins The Curse of the Pharaohs debiutuje na rynku
Assassin's Creed Origins The Curse of the Pharaohs debiutuje na rynku

wiadomość13 marca 2018

Dziś na rynku debiutuje The Curse of the Pharaohs, czyli drugi duży dodatek fabularny do Assassin's Creed Origins. Z tej okazji twórcy zaprezentowali zwiastun premierowy DLC.

Assassin's Creed Origins - drugi dodatek będzie większy niż pierwszy
Assassin's Creed Origins - drugi dodatek będzie większy niż pierwszy

wiadomość26 lutego 2018

Na forum Reddit pojawiła się mapa nowego regionu, który zadebiutuje w dodatku The Curse of the Pharaohs do gry Assassin's Creed Origins.

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - data premiery i gameplaye
Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - data premiery i gameplaye

wiadomość24 lutego 2018

Firma Ubisoft zdradziła szczegóły na temat dodatku The Curse of the Pharaohs do gry Assassin's Creed Origins oraz jego datę premiery. Ponadto mamy nagrania z rozgrywką.

Assassin's Creed: Origins wzbogaci się niedługo o kolejne miasto
Assassin's Creed: Origins wzbogaci się niedługo o kolejne miasto

wiadomość31 października 2017

Aleksandria i Memfis to dwa duże miasta, jakie pojawiły się w Assassin’s Creed Origins. Jak się okazuje, w przyszłości dołączy do nich jeszcze jedna starożytna metropolia - w jednym z dodatków (najpewniej The Curse of the Pharaohs) zobaczymy Teby.

Assassin's Creed: Origins - znamy zawartość przepustki sezonowej
Assassin's Creed: Origins - znamy zawartość przepustki sezonowej

wiadomość11 października 2017

Firma Ubisoft ujawniła plany rozwoju gry Assassin's Creed: Origins. Nabywcy przepustki sezonowej otrzymają po dwa dodatki fabularne oraz pakiet przedmiotów, jak również garść innych bonusów. Pozostali gracze mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, które zdradzono we wcześniejszym przecieku.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.03.2018 14:43
Mirek1982
3
Chorąży

zapowiada się fajnie

12.03.2018 18:31
odpowiedz
1 odpowiedź
leokfc
38
Centurion

Niech tylko CPY się pośpieszy

14.03.2018 18:09
Kacperpixel
1
Junior

XD

13.03.2018 16:10
👍
odpowiedz
kostucha13
17
Legionista
9.0

Super dodatek do tej gry