Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Gear.Club Unlimited Switch

Kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych, w których gracze zasiadają za kierownicami kilkudziesięciu samochodów sportowych i walczą o zwycięstwo na zróżnicowanych trasach. Oprócz zawodów rozgrywanych na asfaltowych torach, można tu spróbować swoich sił w off-roadowych mistrzostwach lub w próbach czasowych.

Wyścigi, samochodowe.

Gear.Club Unlimited - screen - 2018-01-16 - 363262Gear.Club Unlimited - screen - 2018-01-16 - 363261Gear.Club Unlimited - screen - 2018-01-16 - 363260Gear.Club Unlimited - screen - 2018-01-16 - 363259Gear.Club Unlimited - screen - 2018-01-16 - 363258Gear.Club Unlimited - screen - 2018-01-16 - 363257

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Gear.Club Unlimited | Switch

21listopada2017

21listopada2017

Nintendo eShop

Nintendo Switch
Okładka Gear.Club Unlimited (Switch)
Gear.Club Unlimited

Gear.Club Unlimited to kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych, nad którym pieczę sprawuje studio Eden Games – autorzy popularnej na konsolach i komputerach marki Test Drive Unlimited. W odróżnieniu od wcześniejszej części serii, która pojawiła się na urządzeniach mobilnych, tytuł trafił na konsolę Nintendo Switch.

Mechanika

Schemat rozgrywki w Gear.Club Unlimited nie odbiega w znaczący sposób od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne „ścigałki”. W trakcie zabawy bierzemy udział w emocjonujących wyścigach, walcząc o zwycięstwo na zróżnicowanych trasach i zasiadając za kierownicami coraz szybszych samochodów. Na ukończenie czeka tutaj ponad czterysta wyścigów rozgrywanych w trzech wariantach: mowa o Derby Mode, gdzie ścigamy się na asfaltowych torach z siedmioma innymi kierowcami; Rally Mode, w którym stajemy w szranki z czterema zawodnikami na szutrowych trasach; a także o Time Trial Mode, czyli próbach czasowych.

W zamian za kolejne zwycięstwa otrzymujemy dostęp nie tylko do nowych aut, lecz również do rozmaitych modyfikacji zwiększających ich osiągi. Rozbudowana lista maszyn, jakie zostają oddane w nasze ręce, obejmuje zarówno supersamochody (Bugatti Veyron GrandSport, Jaguar F-Type R AWD, Pagani Huayra Roadster), jak i sportowe auta z nieco niższej półki (Alfa Romeo 4C, Nissan 370Z, Ruf CTR 3).

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna wydanego na platformę Nintendo Switch Gear.Club Unlimited może się podobać – wysoką jakość prezentują zarówno oddane z pietyzmem modele samochodów, jak i elementy otoczenia. Niemniej, ze względu na ograniczenia techniczne konsoli giganta z Kioto, produkcja nie dorównuje pod względem wizualiów tuzom gatunku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do Gear.Club Unlimited

Klasyfikacja PEGI Gear.Club Unlimited

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz