Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Beast Quest XBOX ONE

Zręcznościowa gra RPG, opracowana przez firmę Miniclip w oparciu o serię młodzieżowych powieści fantasy pod tym samym tytułem.

RPG, fantasy, książki, przygodowe gry akcji, RPG akcji, TPP.

Beast Quest - screen - 2018-03-14 - 368231Beast Quest - screen - 2018-03-14 - 368230Beast Quest - screen - 2018-03-14 - 368229Beast Quest - screen - 2018-03-14 - 368228Beast Quest - screen - 2017-08-17 - 352903Beast Quest - screen - 2017-08-17 - 352902Beast Quest - screen - 2017-08-17 - 352901

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Beast Quest | XONE

13marca2018

16marca2018

Xbox Live

Microsoft XBOX ONE
Okładka Beast Quest (XONE)
Beast Quest

Beast Quest to wydane m.in. na platformę PC, PS4 itd. zręcznościowe RPG stanowiące adaptację serii młodzieżowych powieści fantasy pod tym samym tytułem, w Polsce wydawanych jako Na tropie bestii. Na urządzeniach mobilnych gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, na pozostałych platformach trzeba za nią zapłacić. Opracowała ją firma Miniclip.

Fabuła

Akcja toczy się w pełnej magii krainie fantasy znanej jako Avantia. Kampania obraca się wokół knowań złego czarnoksiężnika, który za pomocą magii namieszał w głowach zamieszkującym te ziemie bestii, wywołując u nich potworną agresję. My wcielamy się w bohatera, który musi ochronić świat przed tym zagrożeniem, odnaleźć sposób na uleczenie bestii oraz ostatecznie pokonać samego czarnoksiężnika.

Mechanika

Wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami postaci. Podczas zabawy zajmujemy się głównie eksplorowaniem świata o otwartej strukturze oraz walką. Potyczki rozgrywane są w czasie rzeczywistym i cechuje je położenie nacisku bardziej na zręczność samego gracza niż na umiejętności jego bohatera. Gra pozwala nam zarówno na toczenie pojedynków z potężnymi bossami, jak i walkę z większymi grupami słabszych wrogów. W trakcie potyczek mamy ograniczoną swobodę ruchu i zamiast tego musimy koncentrować się na dobieraniu odpowiednich momentów na aktywowanie ataków, parowania lub zasłonięcia się tarczą. Istotną rolę odgrywa także łączenie technik w długie kombinacje ciosów, zwiększające ilość zadawanych obrażeń i utrudniające przeciwnikowi skuteczną obronę.

Podczas eksploracji świata gracz nie zajmuje się tylko walką. Zwiedzane lokacje kryją wiele sekretów i cennych przedmiotów, więc dokładne przeszukiwanie każdego miejsca jest sowicie nagradzane. Ponadto autorzy zaimplementowali elementy RPG w postaci systemu ulepszania ekwipunku oraz uzbrojenia. Również kierowany przez nas bohater gromadzi punkty doświadczenia oraz awansuje na kolejne poziomy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Beast Quest

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Beast Quest – gra action-RPG z otwartym światem zadebiutowała na iOS i Androidzie
Beast Quest – gra action-RPG z otwartym światem zadebiutowała na iOS i Androidzie

wiadomość8 maja 2015

Na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android trafiła gra Beast Quest, czyli zręcznościowe RPG stanowiące adaptację powieściowego cyklu Na tropie bestii.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz