Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Combat Squad: Project Wednesday iOS

Combat Squad: Project Wednesday to wyprodukowana przez koreański zespół A-33 Studio sieciowa strzelanka bazująca na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Akcji, FPS, multiplayer, taktyczne, wojenne.

Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352595Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352594Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352593Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352592Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352591

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Combat Squad: Project Wednesday | iOS

8sierpnia2017

Apple iOS
Okładka Combat Squad: Project Wednesday (iOS)
Combat Squad: Project Wednesday

Combat Squad: Project Wednesday to wydana na platformę AND i iOS sieciowa strzelanka. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ja studio A-33, założone przez deweloperów, którzy wcześniej pracowali nad pecetowym Counter-Strike Online.

Mechanika

Gra oferuje wyłącznie potyczki multiplayer. Akcja toczy się w czasach współczesnych, pozwalając nam wziąć udział w wieloosobowych starciach najemników. Do wyboru jest spora galeria postaci posiadających różne cechy specjalne, a każdego z żołnierzy możemy dodatkowo dopasować do swoich potrzeb poprzez wyposażenie go w różnorodne cechy specjalne (tzw. perki) oraz zmodyfikowanie jego ekwipunku.

Co ciekawe, nie walczymy sami. Przed meczem tworzymy własną drużynę złożoną z pięciu najemników i wszyscy oni biorą udział w sieciowych potyczkach. W każdej chwili możemy swobodnie przeskakiwać pomiędzy ciałami postaci, a pozostałymi kieruje wtedy sztuczna inteligencja. SI jest kompetentne i sprawnie radzi sobie na polu bitwy, ale można wpływać na zachowanie towarzyszy poprzez wydawanie rozkazów za pomocą systemu taktycznego.

Tryby gry

Wydane na mobilny system AND i iOS Combat Squad: Project Wednesday oferuje kilka trybów rozgrywki. Oparto je na rywalizacji, która odbywa się w dwóch wariantach. W pierwszym z nich na mapie bawi się dwóch graczy i każdy z nich dysponuje pięcioosobowym oddziałem. Drugi wariant to bitwa dwóch drużyn, po pięciu użytkowników każda, dzięki czemu w sumie w starciach bierze udział pięćdziesięciu najemników. Dostępny jest także kooperacyjny tryb zombie, w którym grupa graczy musi połączyć siły i wspólnie odpierać ataki coraz potężniejszych fal żywych trupów.

Kwestie techniczne

Gra oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, którą stworzono na silniku Unreal Engine 4.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Combat Squad: Project Wednesday

Wymagania wiekowe Combat Squad: Project Wednesday

18+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Combat Squad: Project Wednesday - ukazała się mobilna strzelanka autorów Counter-Strike Online
Combat Squad: Project Wednesday - ukazała się mobilna strzelanka autorów Counter-Strike Online

wiadomość10 sierpnia 2017

Na rynek mobilny trafiła właśnie gra Combat Squad: Project Wednesday, czyli sieciowa strzelanka od ludzi, którzy wcześniej pracowali nad pecetowym Counter-Strike Online.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz