Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Brawlout Switch

Bijatyka 2,5D w stylu serii Super Smash Bros. Podczas rozgrywki w Brawlout przejmujemy kontrolę nad rozmaitymi zwierzopodobnymi wojownikami, np. czteroręką żabą, małpą i nie tylko. Każde z nich dysponuje unikalnymi mocami i ciosami, które wykorzystujemy w walce. Produkcja umożliwia zabawę w trybach single i multiplayer.

Bijatyki, multiplayer, 2.5D.

Brawlout - screen - 2017-04-08 - 342084Brawlout - screen - 2017-04-08 - 342083Brawlout - screen - 2017-04-08 - 342082Brawlout - screen - 2016-07-18 - 326206Brawlout - screen - 2016-07-18 - 326205Brawlout - screen - 2016-07-18 - 326204Brawlout - screen - 2016-07-18 - 326203

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Brawlout | Switch

marzec2018

Nintendo Switch
Okładka Brawlout (Switch)
Brawlout

Brawlout to bijatyka 2,5D przeznaczona na Nintendo Switch. Produkcja została stworzona przez rumuńskie studio Angry Mob Games, znane przede wszystkim miłośnikom gier na urządzenia mobilne. Deweloper ten stworzył bowiem wcześniej takie tytuły jak Toysburg i Alien vs Predator: Evolution.

Mechanika

Produkcję najłatwiej porównać do słynnego cyklu firmy Nintendo – Super Smash Bros. Gra jest przedstawicielem platformowych bijatyk, w których walczymy na niewielkich arenach, pełnych rozmaitych półek skalnych i prostych konstrukcji, po których możemy skakać. Głównym celem zabawy jest jednak oczywiście walka, w której naszym zadaniem jest albo strącenie przeciwnika z planszy, albo pozbawienie go całej energii. Twórcy przygotowali kilku zróżnicowanych bohaterów, dysponujących odmiennymi wachlarzami ciosów, które dodatkowo da się rozwijać i modyfikować wraz z gromadzonym doświadczeniem. Można np. pokierować zwinną małpą z łańcuchem, którego używa do przyciągania wrogów, czy też Yetim, dysponującym zdolnością zamrażania. Każdy z herosów może także korzystać z Rage, czyli morderczego ataku, aktywowanego po napełnieniu specjalnego paska energią zdobywaną w walce.

Tryby gry

Brawlout w wersji na Nintendo Switch umożliwia zabawę w kampanii fabularnej dla jednego gracza, aczkolwiek główną atrakcją produkcji studia Angry Mob Games jest multiplayer (lokalny i online), w którym może walczyć do ośmiu osób naraz.

Kwestie techniczne

Brawlout na Nintendo Switch to gra 2,5D, co oznacza, że modele postaci i areny są trójwymiarowe, ale wojownicy poruszają się tylko na boki. Produkcja w akcji wygląda przyzwoicie, ale nic więcej. Poszczególnym lokacjom brakuje elementów, które przyciągnęłyby wzrok, wojownicy są nieźle animowani, ale stylistyką i dbałością o szczegóły nie mogą się równać z tymi z Super Smash Bros na konsolę Wii U.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-8  

Gry podobne do Brawlout

Wymagania wiekowe Brawlout

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Zapowiedziano Brawlout, czyli Super Smash Bros. na PC, PS4 i XOne
Zapowiedziano Brawlout, czyli Super Smash Bros. na PC, PS4 i XOne

wiadomość12 lipca 2016

Studio Angry Mob Games zapowiedziało bijatykę Brawlout, którą najłatwiej porównać do serii Super Smash Bros. Tytuł ukaże się w 2017 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz