Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

TauCeti Unknown Origin Android

Strzelanka FPP z elementami survivalu oraz gier RPG. Podczas zabawy trafiamy do nieznanego świata, w którym czyha na nas wiele niebezpieczeństw - od stworów zamieszkujących planetę, aż po innych graczy.

Akcji, FPP, FPS, elementy RPG, survival, multiplayer, kooperacja, strzelanki.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry TauCeti Unknown Origin | AND

2018

Android
Okładka TauCeti Unknown Origin (AND)
TauCeti Unknown Origin

TauCeti Unknown Origin to pierwszoosobowa strzelanka od studia BadFly Interactive, które znane jest z serii Dead Effect. Produkcja ukazała się na kilku platformach sprzętowych, w tym na Android.

Fabuła

W TauCeti Unknown Origin wcielamy się w człowieka ocalałego z katastrofy statku ESS Meridian, znanego z drugiej części Dead Effect. Maszyna przestała działać w wyniku usterki technicznej, a naszemu podopiecznemu udało się z niej wydostać dzięki kapsule ratunkowej. Nie za bardzo ma się jednak z czego cieszyć, gdyż wylądował on na dzikiej i niezbadanej planecie Tau Ceti F, gdzie musi teraz walczyć o przetrwanie.

Mechanika

Akcja rozgrywa się w otwartym świecie zamieszkiwanym przez rozmaite stworzenia. Niektóre mają bardziej humanoidalne kształty, inne przypominają przerośnięte pająki, a kolejne dinozaury, ale większość z nich łączy jedno – są bardzo niebezpieczne. Na szczęście twórcy oddali do naszej dyspozycji szereg narzędzi i umiejętności ułatwiających walkę o życie.

Przede wszystkim możemy korzystać ze specjalnego pojazdu unoszącego się nieco nad ziemią. Dzięki niemu szybciej przemieszczamy się z jednego miejsca w drugie i sprawniej omijamy niektóre zagrożenia. Jednak bez broni i tak nie przetrwalibyśmy zbyt długo, więc bohater korzysta z futurystycznego uzbrojenia w postaci rozmaitych karabinów i pistoletów. Oprócz tego należy też pamiętać o craftingu. Dodatkowo deweloperzy umożliwi budowanie baz, w których można poczuć się naprawdę bezpiecznym.

TauCeti Unknown Origin to jednak nie tylko strzelanie, eksploracja i survival, ale także elementy znane z gatunku RPG. W trakcie przygody zdobywamy punkty doświadczenia, które wykorzystujemy do rozwijania naszych zdolności. Ponadto wchodzimy w posiadanie nowego, lepszego wyposażenia, a wszystko to uzupełnia możliwość ulepszania już posiadanych broni.

Tryby gry

W TauCeti Unknown Origin położono duży nacisk na zabawę w multiplayerze. Produkcja w wersji na platformę Android pozwala na granie m.in. w trybie współpracy, w którym walczymy o życie wraz z siedmioma innymi osobami. Oprócz tego możemy brać udział w raidach oraz rozgrywkach PvE i PvP.

Kwestie techniczne

TauCeti Unknown Origin to trójwymiarowa produkcja działająca na silniku Unreal Engine 4. Grać można na padzie lub myszce i klawiaturze, oglądając akcję na ekranie tradycyjnego monitora. Produkcja wspiera też technologię rzeczywistości wirtualnej, więc posiadacze odpowiednich urządzeń mogą wykorzystać swoje gogle.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do TauCeti Unknown Origin

Wymagania wiekowe TauCeti Unknown Origin

12+

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz