Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

World of Warships Blitz Android

World of Warships Blitz to opracowana z myślą o systemie Android mobilna gra akcji, pozwalająca na rozgrywanie wieloosobowych bitew z udziałem okrętów wojennych. Mechanika walki jest uproszczona, ale dosyć realistyczna, biorąc pod uwagę ograniczenia zwrotności ciężkich jednostek morskich.

Akcji, zagraj za darmo, multiplayer, statki, elementy symulacyjne.

World of Warships Blitz - screen - 2017-07-20 - 350665World of Warships Blitz - screen - 2017-07-20 - 350664World of Warships Blitz - screen - 2017-07-20 - 350663World of Warships Blitz - screen - 2017-07-20 - 350662

Wargaming | producent

Wargaming | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry World of Warships Blitz | AND

18stycznia2018

18stycznia2018

Google Play

Android
Okładka World of Warships Blitz (AND)
World of Warships Blitz

World of Warships Blitz to wydana na platformę Android sieciowa gra akcji traktująca o bitwach morskich. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Wargaming, znane m.in. z mobilnego World of Tanks Blitz oraz pecetowych World of Tanks i World of Warplanes.

Mechanika

Gra jest poboczną odsłoną pecetowego World of Warships, zmieniającą rozgrywkę tak, aby lepiej pasowała do specyfiki urządzeń mobilnych. Dokonuje tego w ten sam sposób, w jaki World of Tanks Blitz zrobiło to z komputerowym World of Tanks.

Wydane na platformę Android World of Warships Blitz to gra akcji, w której cała zabawa sprowadza się do sieciowych potyczek okrętów wojennych, głównie pochodzących z okresu II wojny światowej. W starciach może brać udział maksymalnie czternaście osób, podzielonych na dwie drużyny. Rozgrywka nie koncentruje się tylko na czystej walce. Bitwy obracają się wokół rywalizacji o terytoria, przejmowane przez wpływanie na i utrzymywanie określonych fragmentów mapy. Wszystko to opracowano tak, aby pojedynczy mecz trwał krócej niż dziesięć minut.

Choć rozgrywka jest wyraźnie prostsza niż w pecetowej odsłonie marki, to World of Warships Blitz nie jest banalną strzelanką. Okręty są potężne, ale ciężkie. Osiągnięcie znacznych prędkości zajmuje sporo czasu, a błyskawiczna zmiana kierunku jest niemożliwa. Ponadto walka odbywa się na duże dystanse, więc najczęściej trzeba celować nie bezpośrednio we wrogą jednostkę, a w miejsce, gdzie za chwilę powinna się znaleźć. Do tego dochodzi realistyczny system zniszczeń, w ramach którego uszkodzeniu ulegają konkretne sekcje i części jednostki, w odmienny sposób wpływające na zachowanie okrętu, a gracze zmuszeni są do częstego gaszenia pożarów na pokładzie. Wszystko to sprawia, że potyczki mają mocno taktyczny charakter.

Kwestie techniczne

Gra oferuje atrakcyjną oprawę graficzną, której najmocniejszymi elementami są dopracowane modele statków i ładnie symulowana woda.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Gry podobne do World of Warships Blitz

Wymagania wiekowe World of Warships Blitz

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

World of Warships Blitz debiutuje na urządzeniach mobilnych
World of Warships Blitz debiutuje na urządzeniach mobilnych

wiadomość18 stycznia 2018

Posiadacze urządzeń mobilnych doczekali się premiery World of Warship Blitz - mobilnej wersji sieciowej produkcji studia Wargaming z okrętami wojennymi. Tytuł jest dostępny na urządzeniach z systemami iOS oraz Android i pozwala na wspólną zabawę użytkownikom obu platform.

Nadpływa World of Warships Blitz
Nadpływa World of Warships Blitz

wiadomość16 lipca 2017

Studio Wargaming.net kontynuuje ofensywę na rynek mobilny. Najnowszą produkcją studia okazało się World of Warships Blitz, czyli produkcja poboczna w stosunku do pecetowej odsłony marki, która zaoferuje uproszczoną rozgrywkę i szybsze potyczki.

19 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

KruszonPRO

sasuke284

Gorn221

MarAss99

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
17.01.2018 20:37
raziel_x
16
Legionista

Już jest dostępna w google paly