Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Assassin's Creed Rebellion Android

Gra strategiczna z elementami RPG, w której prowadzimy do boju własnoręcznie skomponowaną drużynę Asasynów. Naszym zadaniem jest nie tylko posyłanie zabójców na kolejne misje, lecz także rozbudowa fortecy (będącej ich bazą wypadową) oraz zaopatrywanie naszych podopiecznych w coraz potężniejszy ekwipunek. Tytuł jest dystrybuowany w modelu free-to-play.

Strategiczne, elementy RPG, historyczne, zagraj za darmo.

Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353576Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353575Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353574Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353573Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353572Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353571Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353570Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353569Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353568

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Assassin's Creed Rebellion | AND

2018

Android
Okładka Assassin's Creed Rebellion (AND)
Assassin's Creed Rebellion

Assassin's Creed Rebellion jest grą strategiczną z elementami RPG, opracowaną przez kanadyjski zespół Behaviour Interactive Studio we współpracy z firmą Ubisoft. Produkcja powstała z myślą o platformach mobilnych (na ich liście pojawia się Android), a jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Akcja Assassin's Creed Rebellion toczy się w piętnastowiecznej Hiszpanii. Tytułowi Asasyni stają do walki z Inkwizycją – bractwo jest reprezentowane przez ponad czterdzieści postaci; mowa nie tylko o bohaterach znanych z gier (Ezio, Shao Jun, Machiavelli) i filmów (Aguilar), lecz także o dwudziestu zupełnie nowych osobach.

Mechanika

Sednem rozgrywki w Assassin’s Creed Rebellion jest zarządzanie fortecą – zdobywając kolejne poziomy, rozbudowujemy ją o nowe pomieszczenia oraz zaopatrujemy w świeże wyposażenie. Twierdza jest bazą wypadową dla naszych podopiecznych, z której wyruszają oni na kolejne misje w maksymalnie trzyosobowych zespołach.

Zlecenia podzielono na cztery rodzaje – podczas gdy zadania typu Story i Legacy pozwalają zdobyć fragmenty DNA niezbędne do odblokowania kolejnych Asasynów, misje typu Standard gwarantują dostęp do surowców (służących do ulepszania poszczególnych jednostek), natomiast zlecenia z kategorii Loot zapewniają materiały niezbędne do tworzenia coraz potężniejszego ekwipunku w oparciu o rozbudowany system craftingu. Warto pamiętać, że realizacja konkretnego celu wiąże się tutaj z koniecznością posłania do boju bohatera obdarzonego określonymi zdolnościami – wygląd skomponowanej przez nas drużyny zabójców determinuje zatem przebieg rozgrywki.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna Assassin’s Creed Rebellion na platformie Android prezentuje przyzwoity poziom wykonania. Produkcja wyróżnia się na tle pozostałych gier z serii za sprawą oryginalnej, kreskówkowej stylistyki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Gry podobne do Assassin's Creed Rebellion

Wymagania wiekowe Assassin's Creed Rebellion

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Zapowiedziano Assassin’s Creed: Rebellion – darmową grę strategiczną z elementami RPG
Zapowiedziano Assassin’s Creed: Rebellion – darmową grę strategiczną z elementami RPG

wiadomość27 czerwca 2017

Miłośnicy serii Assassin’s Creed nie będą w tym roku narzekać na nudę. Oprócz zbliżającego się wielkimi krokami Origins, zagrają w jeszcze jedną produkcję osadzoną w tym uniwersum – mowa o mobilnym Assassin’s Creed: Rebellion od studia Behaviour Interactive (twórców Dead by Daylight).

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.06.2017 16:10
1
Szataneiro
4
Legionista
8.0

Spoglądając na okładkę się załamałem.. Klocki lego i Assassin's Creed? Czytając troszkę o grze spojrzałem na nią z innej perspektywy. Powstaje swojska gra, w którą musimy grać, aby przetrwać. Lootowanie terenów i przeróżne misje dla naszych wojowników brzmią ciekawie, zobaczymy jak zostanie to wykonane. Gra napewno podłapie popularność, poprzez system rozwijania swojej fortecy. Czyżby kolejna podobizna androidowego "Clash of Clans"?

30.10.2017 15:19
odpowiedz
Audiofunky1
5
Junior
9.0

Pograłem trochę w tą gierkę, są dostępne pliki .apk w necie. Gra jest całkiem spoko, tylko ma jeden ogromny minus jak to gry mobilne.. mikropłatności bardzo nachalne, gra wręcz zmusza do płacenia..