Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Frantics PS4

Kolekcja piętnastu zręcznościowych minigier przeznaczonych dla maksymalnie czterech osób. Wszyscy uczestnicy zabawy korzystają ze smartfonowej aplikacji mobilnej i z jej pomocą wchodzą ze sobą w interakcję oraz sterują postaciami na ekranie telewizora.

Towarzyskie, aplikacja PlayLink, elementy zręcznościowe, kooperacja, minigry, multiplayer, podzielony/wspólny ekran.

Frantics - screen - 2018-01-11 - 362831Frantics - screen - 2018-01-11 - 362830Frantics - screen - 2018-01-11 - 362829Frantics - screen - 2018-01-11 - 362828Frantics - screen - 2018-01-11 - 362827

wersja językowa:
PL napisy i dialogi, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Frantics | PS4

6marca2018

7marca2018

premiera PL

7marca2018

PSN

Sony PlayStation 4
Okładka Frantics (PS4)
Frantics

Frantics na PlayStation 4 to kolekcja towarzyskich i zręcznościowych minigier, które przeznaczone są dla maksymalnie czterech osób. Za produkcję tytułu odpowiada firma Sony oraz duńskie studio NapNok Games. Frantics, które zapowiedziane zostało podczas targów E3 w 2017 roku, jest jednym z pierwszych tytułów wykorzystujących darmową mobilną aplikację PlayLink, przygotowaną dla urządzeń mobilnych z systemem Android oraz iOS. Z jej pomocą wchodzimy w interakcje z postaciami na ekranie telewizora oraz wykonujemy liczne zadania i wyzwania. Od graczy zależy, czy będą współpracować, czy przeszkadzać sobie na drodze do zwycięstwa.

Mechanika

Frantics to zestaw piętnastu zręcznościowych minigier przeznaczonych dla całej rodziny i osób w każdym wieku. Rozpoczynając zabawę wybieramy jednego z dwunastu dostępnych zwierzęcych awatarów, które reprezentują nas w wirtualnym świecie. Możemy także dodatkowo zmieniać ich wygląd, dopasowując je do swojego gustu.

W trakcie rozgrywki gracze konkurują ze sobą w w różnego rodzaju wyzwaniach zręcznościowych. Warto jednak zaznaczyć, że nie wymagają one dużego refleksu i szybkości reakcji, ale przed wszystkim sprytu oraz umiejętności blefowania oponentów. Do przechytrzenia pozostałych towarzyszy gry zachęca cały czas głośno sprytny lis, który jest gospodarzem Frantics i przewodnikiem po jego zasadach. Postaciami sterujemy przy pomocy urządzenia mobilnego, potrząsając nim, przechylając, a także używając jego kamery.

Kwestie techniczne

Frantics wymaga od wszystkich uczestników zabawy posiadania tabletu lub smartfona z zainstalowaną aplikacją PlayLink. Gra oferuje kolorową i przyjemną dla oka oprawę audiowizualną. Wszystkie trójwymiarowe modele postaci oraz otoczenia zostały przygotowane w interesującym stylu graficznym, upodobniającym produkcję do filmu animowanego wykorzystującego figurki i kukiełki wykonane z plasteliny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran    

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,00 PLN

Klasyfikacja PEGI Frantics

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

11 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

latup

fiouek

Carno22

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz