Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Farming Simulator 18 Android

Następna odsłona słynnego symulatora farmy, tym razem przeznaczona tylko na urządzenia przenośne. Zabawa w grze nie odbiega w żaden sposób od głównych założeń serii, więc podczas rozgrywki kierujemy rolnikiem dbającym o swoje gospodarstwo.

Symulacje, ekonomiczne, maszyny i urządzenia, rolnicze.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Farming Simulator 18 | AND

6czerwca2017

6czerwca2017

Google Play

Android
Okładka Farming Simulator 18 (AND)
Farming Simulator 18

Farming Simulator 18 na Android to następna część serii Farming Simulator – popularnego symulatora farmy. Za projekt ponownie odpowiada studio GIANTS Software, czyli deweloper wcześniejszych odsłon cyklu. W odróżnieniu od Farming Simulator 17, gra nie ukazała się na konsolach stacjonarnych, a tylko na urządzeniach przenośnych.

Mechanika

Produkcja pod względem mechaniki rozgrywki bardzo przypomina wcześniejsze mobilne wydanie, czyli Farming Simulator 16 z 2015 roku. Gracze wcielają się w rolnika prowadzącego gospodarstwo, które mają zamiar przeobrazić w dochodowy biznes. Aby tego dokonać, będziemy musieli tradycyjnie zadbać o szereg elementów. Podstawowym jest oczywiście uprawa rozmaitych roślin – od ziemniaków, aż po rzepę. By zebrać obfite plony, należy przygotować ziemię, spulchniając ją. Następnie trzeba zasiać rośliny, dbać o nie w czasie rozwoju i dopiero po jakimś czasie cieszyć się z osiągniętych wyników. Wyprodukowany w ten sposób towar możemy następnie sprzedać i zainwestować w dalszy rozwój gospodarstwa.

W Farming Simulator 18 na Android nie brakuje oczywiście szeregu licencjonowanych maszyn i urządzeń. Łącznie deweloperzy przyszykowali ponad pięćdziesiąt egzemplarzy od najbardziej znanych firm, w tym Challenger, Fendt, Massey Ferguson oraz Valtra.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Farming Simulator 18

Wymagania wiekowe Farming Simulator 18

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz