Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Harvest Moon: Light of Hope PS4

Kolejna odsłona popularnej serii łączącej symulator rolniczy z tytułami jRPG. Gracz wciela się w marynarza, którego statek rozbija się u wybrzeży niewielkiej wyspy. W trakcie zabawy zajmuje się uprawą ziemi i hodowlą zwierząt, równocześnie pomagając w naprawie spustoszonej przez huragan wyspiarskiej osady.

RPG, rolnicze, jRPG.

Natsume | producent

Natsume | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Harvest Moon: Light of Hope | PS4

2018

Sony PlayStation 4
Okładka Harvest Moon: Light of Hope (PS4)
Harvest Moon: Light of Hope

Harvest Moon: Light of Hope na PlayStation 4 to połączenie symulatora rolniczego, przygodówki oraz gry jRPG, wchodzące w skład popularnej serii Harvest Moon, która narodziła się w 1996 roku i doczekała co najmniej kilkunastu odsłon. Za stworzenie tytułu odpowiada japońskie studio Natsume, które przejęło prawa do marki w 2014 roku, po tym jak oryginalny zespół deweloperów zajął się produkcją serii Story of Seasons. Przed debiutem Light of Hope Natsume opublikowało mobilne Harvest Moon: Seeds of Memories oraz Harvest Moon: Skytree Village, które trafiło na 3DS-a.

Harvest Moon: Light of Hope korzysta z całego pakietu rozwiązań wypracowanych w dwudziestu latach istnienia serii. Od poprzedników tytuł odróżnia jednak rozbudowany scenariusz z jasno określonymi celami oraz przejrzystą konstrukcją. Gracz wciela się w marynarza, którego statek rozbija się u wybrzeży niewielkiej wyspy zrujnowanej przez huragan. Jego zadaniem jest pomóc mieszkańcom leżącego na niej portowego miasteczka. Poza uprawą ziemi i hodowlą zwierząt, przyczyniamy się również do odbudowy poszczególnych budynków osady i górującej nad nią latarni, której naprawa stanowi nasz ostateczny cel. Na miejscu możemy zaprzyjaźnić się z wieloma wyspiarzami oraz założyć własną rodzinę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Harvest Moon: Light of Hope

Wymagania wiekowe Harvest Moon: Light of Hope

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Harvest Moon: Light of Hope – kolejna odsłona popularnej rolniczej serii zmierza na PC i konsole

wiadomość16 maja 2017

Firma Natsume zapowiedziała grę Harvest Moon: Light of Hope. Jest to kolejna odsłona popularnej serii łączącej symulator rolniczy z tytułami jRPG. Produkcja ukaże się na PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także po raz pierwszy w historii cyklu na pecetach.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz