Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

The Walking Dead: March to War Android

The Walking Dead: March to War to opracowana z myślą o systemie Android strategia multiplayer. Gracz obejmuje dowództwo nad obozem ocalałych ludzi, próbujących przetrwać w świecie po wybuchu epidemii zombie. Żywe trupy nie są tutaj jedynym zagrożeniem i cała zabawa w dużym stopniu obraca się wokół rywalizowania z innymi użytkownikami lub tworzenia z nimi sojuszy przeciwko wspólnym wrogom.

Strategiczne, zagraj za darmo, zombie, postapokalipsa, multiplayer.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry The Walking Dead: March to War | AND

31sierpnia2017

31sierpnia2017

Google Play

Android
Okładka The Walking Dead: March to War (AND)
The Walking Dead: March to War

The Walking Dead: March to War to wydana na platformę Android mobilna strategia multiplayer. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Disruptor Beam, znane z takich produkcji jak Game of Thrones Ascent czy Star Trek Timelines.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, gra stanowi adaptację popularnej marki zapoczątkowanej przez komiks Żywe trupy. Akcja toczy się w okolicach miasta Waszyngton, w jakiś czas po wybuchu epidemii zombie. Obejmujemy dowództwo nad grupą ocalałych i próbujemy zapewnić im przetrwanie w postapokaliptycznej rzeczywistości.

Mechanika

Wydane na system Android The Walking Dead: March to War to strategia, w której gracz musi rozbudowywać bazę, zarządzać surowcami oraz wypełniać misje. Podczas zabawy konieczne jest też odnajdywanie ocalałych błąkających się po świecie i werbowanie ich do naszej grupy. Każda taka postać posiada własną historię, osobowość oraz umiejętności, które możemy rozwijać. Wszystkie śmierci są ostateczne, więc utrata doświadczonego podwładnego zawsze jest bolesna.

Osiągnięcie sukcesu nie jest łatwe, gdyż żywe trupy nie są jedynym zagrożeniem. Często bardziej niebezpieczni okazują się inni ludzie. Poza zarządzaniem obozem zajmujemy się również wysyłaniem ludzi na misje, obejmujące m.in. ataki na wrogie siły czy wyprawy po surowce. Istotną rolę odgrywa system rady. W jej skład wchodzą znane z komiksów postacie, które odblokujemy w trakcie rozgrywki. Każda z nich jest doświadczonym bohaterem i dlatego świetnie nadaje się jako dowódca grupy podwładnych wysyłanych na misje.

Całość nastawiona jest na tryb multiplayer i wszystkimi grupami ocalałych kierują gracze. Jednocześnie odniesienie sukcesu samotnie jest praktycznie niemożliwe. Zmuszeni więc jesteśmy do tworzenia sojuszy z innymi użytkownikami przeciwko wspólnym rywalom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do The Walking Dead: March to War

Wymagania wiekowe The Walking Dead: March to War

16+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

The Walking Dead: March to War - zbliża się premiera strategii na licencji Żywych trupów
The Walking Dead: March to War - zbliża się premiera strategii na licencji Żywych trupów

wiadomość25 czerwca 2017

Wersja testowa mobilnej strategii The Walking Dead: March to War trafiła do dystrybucji w filipińskiej wersji usługi App Store. Dzięki temu wiemy, że premiera gry nastąpi już wkrótce. Ponadto możemy obejrzeć nowy zapis rozgrywki.

The Walking Dead: March to War - nadchodzi mobilna strategia od autorów Game of Thrones Ascent
The Walking Dead: March to War - nadchodzi mobilna strategia od autorów Game of Thrones Ascent

wiadomość12 kwietnia 2017

Znane z Game of Thrones Ascent i Star Trek Timelines studio Disruptor Beam zaczęło wreszcie ujawniać konkrety na temat swojego kolejnego projektu, czyli opartej na marce Żywe trupy mobilnej strategii The Walking Dead: March to War.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz