Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Forward Assault Android

Forward Assault to opracowana z myślą o systemie Android pierwszoosobowa strzelanka. Akcja toczy się w czasach współczesnych, pozwalając wziąć udział w potyczkach między oddziałami doskonale wyszkolonych żołnierzy z jednostek specjalnych. Całość nastawiona jest na sieciowe starcia toczone w szybkim tempie na stosunkowo małych mapach pomiędzy dwiema drużynami.

Akcji, współczesne konflikty, FPS, multiplayer.

Forward Assault - screen - 2017-01-24 - 337764Forward Assault - screen - 2017-01-24 - 337763Forward Assault - screen - 2017-01-24 - 337762

Blayze Games | producent

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Forward Assault | AND

2018

Android
Okładka Forward Assault (AND)
Forward Assault

Forward Assault to wydany na mobilny system Android sieciowy FPS. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Blayze Games. Głównym projektantem był Lucas Wilde, czyli autor Bullet Force z 2016 roku.

Mechanika

Jak na produkcję multiplayer przystało, Forward Assault pozbawione jest jakiejkolwiek fabuły. Dostaliśmy szybkiego FPS-a, nastawionego wyłącznie na potyczki sieciowe. Rozgrywka koncentruje się na toczonych w błyskawicznym tempie potyczkach z udziałem niewielkiej liczby graczy.

Mapy są stosunkowo małe i nie mamy możliwości pokierowania jakimikolwiek pojazdami. Akcja osadzona została w czasach współczesnych, a w walce wykorzystujemy takie uzbrojenie jak karabin AK-47 czy pistolet Desert Eagle.

Wydane na system Android Forward Assault oferuje kilka trybów sieciowej rywalizacji. Gra pozwala również potrenować przeciwko botom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6.4 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Forward Assault

12+

Forward Assault spróbuje zostać mobilną alternatywą dla Counter-Strike: Global Offensive
Forward Assault spróbuje zostać mobilną alternatywą dla Counter-Strike: Global Offensive

wiadomość11 stycznia 2017

Studio Blayze Games pracuje nad Forward Assault, czyli mobilnym sieciowym FPS-em, który pełnymi garściami czerpie z przebojowego Counter-Strike: Global Offensive.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz