Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Dead Effect 2 XBOX ONE

Dead Effect 2 to pierwszoosobowa strzelanka na Xboksa One. Jej kampania przenosi nas na pokład opanowanego przez potwory statku kosmicznego, gdzie jako jeden z trzech bohaterów musimy walczyć z hordami wrogów.

Akcji, FPP, science fiction, zombie, FPS, strzelanki.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Dead Effect 2 | XONE

13stycznia2017

13stycznia2017

Xbox Live

Microsoft XBOX ONE
Okładka Dead Effect 2 (XONE)
Dead Effect 2

Dead Effect 2 to wydana na platformie Xbox One gra FPS utrzymana w klimacie futurystycznego horroru. Produkcję opracowało studio Bad Fly Interactive, czyli ten sam zespół, który wyprodukował pierwszą część cyklu.

Fabuła

Pod względem fabularnym gra stanowi bezpośrednią kontynuację poprzedniej odsłony. Ponownie przenosimy się więc w odległą przyszłość, na pokład gwiezdnego krążownika ESS Meridian, którego załoga przeobrażona została w żądne ludzkiej krwi zombiaki. Co gorsza, wnętrze jednostki kryje również znacznie starsze zło, które nie tylko zagraża życiu wszystkich ocalałych śmiertelników, ale również ich poczytalności.

Mechanika

Tak jak pierwowzór, Dead Effect 2 jest klasycznym przedstawicielem gatunku mobilnych FPS-ów. Akcję obserwujemy więc z perspektywy pierwszoosobowej, a zabawa sprowadza się do eksplorowania statku i walki z potworami. Rozrywkę wzbogacają okazjonalne zagadki logiczne oraz starcia z bossami. W porównaniu z pierwowzorem nie zabrakło oczywiście nowych lokacji i potworów oraz dodatkowych typów uzbrojenia, wśród których znajdziemy katanę, pozwalającą pokroić większość przeciwników na plasterki. Ponadto teraz do wyboru są teraz trzy grywalne postacie i każdą z nich możemy rozwinąć za pomocą różnorodnych cyberwszczepów. Dostępny jest także system ulepszania uzbrojenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Dead Effect 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Dead Effect 2 to efektowny FPS utrzymany w klimacie horroru science-fiction
Dead Effect 2 to efektowny FPS utrzymany w klimacie horroru science-fiction

wiadomość30 października 2015

W usługach App Store i Android zadebiutowała gra Dead Effect 2, czyli pierwszoosobowa strzelanka, której akcja toczy się na pokładzie pełnego potworów statku kosmicznego.

Zapowidziano Dead Effect 2 – kontynuację FPS-a utrzymanego w klimacie futurystycznego horroru
Zapowidziano Dead Effect 2 – kontynuację FPS-a utrzymanego w klimacie futurystycznego horroru

wiadomość17 czerwca 2015

Studio Bad Fly Interactive zapowiedziało Dead Effect 2, czyli mobilnego FPS-a, w którym przeniesiemy się na opanowany przez potwory statek kosmiczny.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz