Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Hackers Android

Sieciowa gra strategiczna czeskiego studia Trickster Art, w której bierzemy udział w międzynarodowej cyberwojnie hakerów.

Strategiczne, sieciowe, zagraj za darmo.

Hackers - screen - 2017-01-02 - 336734Hackers - screen - 2017-01-02 - 336733Hackers - screen - 2017-01-02 - 336732Hackers - screen - 2017-01-02 - 336731Hackers - screen - 2017-01-02 - 336730

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Hackers | AND

18września2016

18września2016

Google Play

Android
Okładka Hackers (AND)
Hackers

Hackers to stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa gra strategiczna, w której możemy wziąć udział w międzynarodowej cyberwojnie hakerów. Za stworzenie tytułu, wydanego na platformie AND i iOS, odpowiada czeskie studio Trickster Arts, założone przez deweloperów pracujących wcześniej m.in. przy Mafii II i mające na swym koncie udany debiut za sprawą wysoko ocenianej gry Hero of Many.

Mechanika

W grze studia Trickster Arts stajemy po stronie swojego kraju w toczącej się w sieci wojnie hakerów. Naszym zadaniem jest hakowanie systemów należących do przeciwników przy jednoczesnej rozbudowie własnej infrastruktury sieciowej i systematycznym uodparnianiu jej na ataki wrogich hakerów. Rozgrywka składa się z szeregu misji, podczas których otrzymujemy określone zadania, związane z włamywaniem się do systemów, a czynimy to za pomocą szeregu zróżnicowanych narzędzi sieciowych, programów, wirusów itp. Stopień skomplikowania zadań rośnie wraz z postępami w rozgrywce, pozostawiając graczom sporą dowolność w wyborze metod działania. Możemy więc dokonać zuchwałego włamania, bądź działać po cichu, możliwie jak najdłużej pozostając w ukryciu. Prócz włamań do systemów naszych rywali, podczas zabawy musimy także ustawicznie rozwijać własną infrastrukturę sieciową oraz tworzyć coraz doskonalsze narzędzia hakerskie.

Kwestie techniczne

W odróżnieniu od większości gier hakerskich, w których rozgrywka opiera się na wpisywaniu komend i głównie tekstowym interfejsie użytkownika, wydana na platformie AND i iOS gra Hackers stawia na znacznie nowocześniejszy styl wizualny. Poszczególne misje otrzymujemy na efektownie animowanym modelu kuli ziemskiej, zaś cała infrastruktura sieciowa, w której się poruszamy, zbudowana jest z szeregu trójwymiarowych modeli, symbolizujących poszczególne moduły i narzędzia. Rozbudowywany stopniowo model sieci możemy też swobodnie obracać i oglądać pod dowolnym kątem, co okazuje się opcją nie do przecenienia podczas hakowania bardzo rozbudowanych systemów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Hackers

Wymagania wiekowe Hackers

odpowiednia dla każdego wieku

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz