Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Bridge Constructor Stunts XBOX ONE

Bridge Constructor Stunts to opracowana z myślą o komputerach PC hybryda gatunkowa, łącząca elementy gry logicznej i zręcznościowej. Zadaniem gracza jest umożliwienie pojazdowi pokonania tras pełnych przeszkód i pułapek. W tym celu najpierw dobudowuje nowe elementy toru, takie jak mosty i rampy, a następnie samodzielnie chwyta za kierownicę i testuje swoją konstrukcję.

Logiczne, budowlane, elementy zręcznościowe.

Bridge Constructor Stunts - screen - 2016-12-08 - 335575Bridge Constructor Stunts - screen - 2016-12-08 - 335574Bridge Constructor Stunts - screen - 2016-12-08 - 335573Bridge Constructor Stunts - screen - 2016-12-08 - 335572Bridge Constructor Stunts - screen - 2016-12-08 - 335571

Clockstone Software | producent

Headup Games | wydawca

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Bridge Constructor Stunts | XONE

16grudnia2016

16grudnia2016

Xbox Live

Microsoft XBOX ONE
Okładka Bridge Constructor Stunts (XONE)
Bridge Constructor Stunts

Bridge Constructor Stunts to wydana na Xboksa One gra zręcznościowo-logiczna, stanowiąca produkcję poboczną w stosunku do serii Bridge Constructor. Projekt wyszedł spod ręki pracowników studia Clockstone.

Mechanika

Akcja toczy się w czasach współczesnych, a my, tradycyjnie, zajmujemy się budowaniem mostów i innych struktur, ale ich przeznaczenie oraz charakter są tym razem inne. W standardowych odsłonach serii rozgrywka toczyła się spokojnie i metodycznie, a naszym zadaniem było tworzenie budowli, które są w stanie obsłużyć normalny ruch. Natomiast w Bridge Constructor Stunts musimy budować szalone tory, które umożliwią pędzącym przez nie pojazdom wykonywanie absurdalnie niebezpiecznych manewrów i ewolucji powietrznych. Jest to niezbędne, gdyż trasy pełne są przeszkód i pułapek. Konieczne jest więc takie zaprojektowanie drogi, żeby pojazd mógł dojechać do mety w jednym kawałku.

Grafika została wykonana w pełnym 3D, ale mechanizmy zabawy są dwuwymiarowe i wszystkie maszyny zawsze jadą w prawą stronę ekranu. Co ciekawe, nasza rola nie ogranicza się do budowania. Po tym, jak zakończymy konstruowanie toru, musimy samodzielnie pokierować pojazdem, korzystając z hamulca, gazu oraz opcji przechylania maszyny w trakcie lotu.

Kwestie techniczne

Edytor służący do budowy oparto na tych samych założeniach, co w poprzednich częściach, ale jednocześnie został on trochę uproszczony, aby przyśpieszyć zabawę. Rozgrywką tradycyjnie rządzi realistyczny silnik fizyczny, obliczający wytrzymałość strukturalną postawionych obiektów oraz zachowanie pojazdów podczas jazdy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Bridge Constructor Stunts

Klasyfikacja PEGI Bridge Constructor Stunts

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Kaskaderka, jeże i prawie-hirołsi - mobilne premiery tygodnia (Bridge Constructor Stunts, Sonic Dash 2)
Kaskaderka, jeże i prawie-hirołsi - mobilne premiery tygodnia (Bridge Constructor Stunts, Sonic Dash 2)

wiadomość9 października 2015

Sklepy App Store i Google Play wzbogaciły się w tym tygodniu o kilka ciekawych produkcji. Swoje mobilne premiery zaliczyły gry takie jak Bridge Constructor Stunts, Sonic Dash 2, Royal Bounty HD i Dust: An Elysian Tail.

Zapowiedziano Bridge Constructor Stunts - nietypową odsłonę popularnej serii
Zapowiedziano Bridge Constructor Stunts - nietypową odsłonę popularnej serii

wiadomość11 sierpnia 2015

Firma Headup Games i studio Clockstone zapowiedziały Bridge Constructor Stunts, czyli nietypową odsłonę popularnej serii, która połączy tradycyjne dla marki elementy budowlane z popisami kaskaderskimi znanymi z serii Trials czy Joe Danger.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz