Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Grumpy Cat's Worst Game Ever Android

Grumpy Cat: Ready, Set, No

Grumpy Cat: Ready, Set, NO to zestaw minigierek na system Android, testujących zręczność i spryt użytkownika. Każda z nich oparta została na innym scenariuszu i ma unikalne zasady rządzące rozgrywką. We wszystkich w roli głównej występuje gwiazda Internetu - tytułowa amerykańska kotka o niezadowolonym pyszczku.

Zręcznościowe, elementy logiczne, humorystyczne, minigry.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Grumpy Cat's Worst Game Ever | AND

22grudnia2016

22grudnia2016

Google Play

Android
Okładka Grumpy Cat's Worst Game Ever (AND)
Grumpy Cat's Worst Game Ever

Grumpy Cat: Ready, Set, NO to wydany na mobilny system Android zestaw minigierek zręcznościowo-logicznych.

Fabuła

Tytułowa Grumpy Cat to rzeczywiście istniejąca amerykańska kotka, która stała się „osobowością” internetową, co głównie znalazło przełożenie na niekończące się memy z jej udziałem. Zyskała ona sławę za sprawą nietypowego pyszczka, sprawiającego wrażenie, jak gdyby zwierzę było permanentnie z czegoś niezadowolone.

Mechanika

Wydane na mobilny system Android Grumpy Cat: Ready, Set, NO to komediowa zręcznościówka wzorowana na serii WarioWare, znanej z konsol firmy Nintendo. Tym samym projekt stanowi zestaw pomysłowych minigier o bardzo różnych celach i mechanikach, połączonych postacią marudnej kotki.

Podczas zabawy musimy m.in. skakać po kładkach zawieszonych w powietrzu poprzez naciskanie odpowiednich ikon, tworzyć hamburgery rzucając składnikami, łapać serduszka hasające po podłodze, latać samolotem oraz bawić się w cztery kubki. Większość z minigier testuje naszą zręczność, ale trafiają się również wyzwania logiczne.

Kwestie techniczne

Grumpy Cat: Ready, Set, NO wykonane zostało w pełnej dużych pikseli stylistyce retro.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Grumpy Cat's Worst Game Ever

odpowiednia dla każdego wieku

Grumpy Cat: Ready, Set, NO - najsłyniejszy kot internetu otrzyma własną grę mobilną
Grumpy Cat: Ready, Set, NO - najsłyniejszy kot internetu otrzyma własną grę mobilną

wiadomość16 października 2016

Zapowiedziano mobilną grę Grumpy Cat: Ready, Set, NO. Zgodnie z tytułem wystąpi w nim kotka słynąca z mrukliwego pyszczka. Produkcja wzorowana jest na konsolowej serii WarioWare i stanowić ma kolekcję zabawnych minigierek.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz