Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo PC

Powerpuff Girls Mojo Jojo's Clone Zone

Gra edukacyjna zrealizowana przez specjalistów z firmy Riverdeep z myślą o dzieciach w wieku szkolnym (uczniowie szkół podstawowych). Jak wskazuje sam tytuł, bohaterkami są Atomówki, trzy małe dziewczynki o niewyobrażalnej mocy, które stawiają czoła różnym czarnym charakterom - tym zarazem jest to Mojo Jojo.

Logiczne.

Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo - screen - 2004-10-19 - 35231Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo - screen - 2004-10-19 - 35230Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo - screen - 2004-10-19 - 35229

Riverdeep | producent

The Learning Company | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo | PC

16stycznia2004

6maja2004

premiera PL

PC Windows
Okładka Powerpuff Girls Mojo Jojo's Clone Zone (PC)
Powerpuff Girls Mojo Jojo's Clone Zone

Powerpuff Girls Mojo Jojo's Clone Zone (w Polsce Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo) to gra edukacyjna zrealizowana przez specjalistów z firmy Riverdeep z myślą o dzieciach w wieku szkolnym (uczniowie szkół podstawowych). Jak wskazuje sam tytuł, bohaterkami są Atomówki, trzy małe dziewczynki o niewyobrażalnej mocy, które stawiają czoła różnym czarnym charakterom - tym zarazem jest to Mojo Jojo. Przy pomocy stworzonej przez siebie armii klonów, próbuje on przejąć władzę w miasteczku Townsville. Atomówki muszą najpierw uporać się klonami zdobywając ich chipy pamięci. Droga do pokonania przeciwników wiedzie przez trzy główne zestawy mini-gier, tj.: Skyscraper Chaser (zestaw gier rozwijających wiedzę z zakresu matematyki), Letterbugs (ćwiczenia z zakresu pisowni wyrazów) oraz Zap the Map (zadania specjalistyczne/kierunkowe). Zdobyte moduły pamięci można następnie wykorzystać w grze polegającej na łamaniu haseł (rozwija zasób słownictwa). Po jej zaliczeniu odkrywamy sekrety Mojo Jojo i doprowadzamy do jego upadku.

Gra została tak napisana by dzieci podczas wesołej zabawy opanowywały nowe umiejętności w zakresie matematyki oraz języka polskiego. Program zawiera zadania ćwiczące dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie, a także rozwijające znajomość figur geometrycznych. W części poświęconej językowi dziecko uczy się rozumienia ze słuchu, poprawnej wymowy, rozszerza słownictwo oraz rozwija umiejętność czytania. Zadania zostały opracowane w taki sposób, by umożliwiały użytkownikowi ćwiczenie zdolności logicznego i krytycznego myślenia oraz umiejętności rozumienia i wykonywania poleceń. W każdej chwili dziecko może skorzystać z pomocy profesora Atomusa. Dzięki pięciu „poziomom niebezpieczeństwa” gracz bez trudu dostosuje stopień trudności gry do swoich możliwości. Opcja autodopasowania poziomu sprawia, że program sam ustawia trudność zadań w zależności od postępów dziecka. Rodzice mogą śledzić jego osiągnięcia, co umożliwia im ocenę jego rozwoju w różnych dziedzinach. Program zawiera także zadania do drukowania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 7.9 / 10 na podstawie 80 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69,90 PLN

Wymagania wiekowe Powerpuff Girls Mojo Jojo's Clone Zone

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Powerpuff Girls Mojo Jojo's Clone Zone

Rekomendowane: CPU Intel/AMD 500MHz, 128MB RAM, 100MB na HDD

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.02.2007 10:58
👎
Infoseba
78
Pretorianin

looooooool

12.04.2008 19:09
😃
odpowiedz
SthrideX
10
Chorąży

up<--------

28.10.2008 19:46
odpowiedz
PUNI$HER
81
Snajper

co za szajs

28.10.2008 19:49
odpowiedz
Cliffton
4
Generał

Atomówki rządzą!

Mojo Jojo jest be :(

26.08.2010 16:19
odpowiedz
kreejzii
15
Legionista

Bardzo dobra gra dla dzieci. Fani i fanki atomówek świetnie się przy niej bawią, a dodatkowo uczą czytać i pisać.