Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gunship: Tank Killer PC

Operation: Air Assault 2

Operation Air Assault 2 to sequel stworzonego przez firmę InterActive Vision symulatora lotu śmigłowcem bojowym (w Polsce znanego pod nazwą Operacja Pustynny Grom).

Symulacje, śmigłowce.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Gunship: Tank Killer | PC

2marca2004

31maja2004

premiera PL

PC Windows
Okładka Operation: Air Assault 2 (PC)
Operation: Air Assault 2

Operation Air Assault 2 to sequel stworzonego przez firmę InterActive Vision symulatora lotu śmigłowcem bojowym (w Polsce znanego pod nazwą Operacja Pustynny Grom). Gracz, podobnie jak w poprzedniej części, walczy z terroryzmem, zasiadając za sterami helikoptera i biorąc udział w wielu niebezpiecznych misjach w okolicy Syberii i na wyspach Pacyfiku.

Autorzy, zachęceni sukcesem pierwszej odsłony gry, zdecydowali się ją znacznie ulepszyć i uczynić jeszcze ciekawszą. W tym celu przede wszystkim poprawiono model lotu śmigłowca oraz oprawę audiowizualną – tekstury są teraz w wyższej rozdzielczości, lepiej prezentuje się też dynamiczne oświetlenie i wszelkiego rodzaju efekty specjalne. Na ukończenie ponownie czeka ponad 30 misji, które rozgrywać można na trzech poziomach trudności: łatwym, średnim i trudnym. Możliwy jest również wybór trybu lotu: realistyczny bądź zręcznościowy.

Ponownie do dyspozycji gracza oddane zostały cztery rodzaje broni, które doskonale sprawują się w walce z wrogimi jednostkami – m.in. czołgami, łodziami czy też helikopterami. Autorzy zdecydowali się ponadto na umożliwienie graczom rozgrywanie całej kampanii bądź też tylko pojedynczych misji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.2 / 10 na podstawie 71 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19 PLN

Gry podobne do Gunship: Tank Killer

Klasyfikacja PEGI Gunship: Tank Killer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.07.2009 00:08
HETRIX22
128
PLEBS

HAHAHA poraz pierwszy spotkałem sie z takim czymś na GOLu gra inna i tytuł gry zupełnie inny no co jest? trzeba przeciez łatać takie błędy gdzie jest prawdziwy gunship? :D

20.07.2009 00:34
odpowiedz
zanonimizowany27234
27
Senator

Ta gra ma dwa tytuły Einsteinie.

06.09.2009 11:57
😍
odpowiedz
Damix199
74
Pretorianin

To nie jest żaden błąd!

Poprostu wydanie w Polsce posiada inny tytuł.

26.03.2014 11:48
odpowiedz
HETRIX22
128
PLEBS

Zgadza się, zwracam honor. Nie najgorsza gra to była, w sumie pierwsza w którą grałem przy pomocy joysticka. Dla młodych pilotów, którzy nie latali zbyt wiele się sprawdzi.