Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Fieldrunners Attack iOS

Fieldrunners: Hardhat Heroes to opracowana z myślą o systemie iOS mobilna strategia. Produkcja łączy strukturę rozgrywki w stylu Clash of Clans z mechanizmami RTS. Rozwijamy więc bazę i toczymy bitwy, ale w każdej z tych płaszczyzn posiadamy pełną kontrolę nad jednostkami i musimy ręcznie sterować potyczkami oraz gromadzeniem surowców.

Strategiczne, RTS.

Flaregames | producent

Flaregames | wydawca

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Fieldrunners Attack | iOS

15grudnia2016

15grudnia2016

App Store

Apple iOS
Okładka Fieldrunners Attack (iOS)
Fieldrunners Attack

Fieldrunners: Hardhat Heroes to wydana na mobilny system Apple iOS strategia czasu rzeczywistego. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Opracowało ją studio Flaregames, czyli autorzy serii Royal Revolt.

Fabuła

Akcja toczy się w znanym z poprzednich odsłon uniwersum i w przeciwieństwie do większości produkcji w tym stylu, Fieldrunners: Hardhat Heroes oferuje obszerną kampanię fabularną. Podzieloną ją na sześćdziesiąt misji, w których walczymy ze sługusami szalonego naukowca znanego jako Doktor Katastrofa.

Mechanika

Na pierwszy rzut oka, wydane na platformę Apple iOS Fieldrunners: Hardhat Heroes pozostaje wierne podstawowym zasadom rządzącym tym gatunkiem. Rozgrywka podzielona jest więc na dwie sfery. Pierwszą jest moduł strategiczny, w ramach którego możemy zarządzać bazą. Musimy gromadzić surowce, konstruować budynki, prowadzić badania nad nowymi technologiami oraz budować automatyczne systemy obronne, zdolne odeprzeć ataki nieprzyjaciół na nasze centrum dowodzenia. Jednocześnie szkolimy także armię i służy nam ona do zabawy w sferze taktycznej, gdzie za pomocą wojska przeprowadzamy ataki na bazy sztucznej inteligencji lub innych graczy.

Autorzy nie zadowolili się jednak odtworzeniem standardów gatunku i zamiast tego dodali sporo elementów z klasycznych RTS-ów. Przede wszystkim mamy pełną kontrolę nad jednostkami w trakcie potyczek i możemy im swobodnie wydawać rozkazy ataku lub ruchu, a nie jedynie biernie patrzeć jak samodzielnie prowadzą walkę. Do naszej dyspozycji oddano pokaźny zestaw różnorodnych żołnierzy i każdy z nich posiada inną specjalizację. Ponadto przeciwnik nie jest pasywny w trakcie starć i spawnuje własne jednostki oraz konstruuje nowe budynki, utrudniając nam odniesienie zwycięstwa.

Również zarządzanie bazą jest bardziej rozbudowane. Mamy więcej budynków do wyboru, a gromadzenie surowców wymaga wyszkolenia specjalnych jednostek i tym samym gra wymusza decydowanie o tym, jakie surowce są dla nas priorytetami w danym momencie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 8.5 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Fieldrunners Attack

Wymagania wiekowe Fieldrunners Attack

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Fieldrunners: Hardhat Heroes - popularna marka tower defense rzuci wyzwanie Clash of Clans
Fieldrunners: Hardhat Heroes - popularna marka tower defense rzuci wyzwanie Clash of Clans

wiadomość10 stycznia 2016

Wkrótce na rynek mobilny trafi Fieldrunners: Hardhat Heroes. Nie będzie to kolejna gra tower defense, lecz sieciowa strategia w stylu Clash of Clans, doprawiona mocnymi elementami RTS.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz