Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Iron Marines Android

Produkcja stworzona przez twórców serii Kingdom Rush. Podczas zabawy wcielamy się w dowódcę kosmicznych żołnierzy, walczących z obcymi. Tytuł w odróżnieniu od poprzednich dokonań studia, nie jest grą tower defense, a uproszczonym przedstawicielem gatunku RTS.

Strategiczne, 2D, RTS, science fiction.

Iron Marines - screen - 2017-09-20 - 356121Iron Marines - screen - 2017-09-20 - 356120Iron Marines - screen - 2017-09-20 - 356119Iron Marines - screen - 2017-09-20 - 356118Iron Marines - screen - 2017-09-20 - 356117Iron Marines - screen - 2017-09-20 - 356116Iron Marines - screen - 2015-12-01 - 311949

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Iron Marines | AND

14września2017

14września2017

Google Play

Android
Okładka Iron Marines (AND)
Iron Marines

Iron Marines na platformę Android to kolejna produkcja Ironhide Game Studio – urugwajskiego zespołu znanego ze słynnej serii gier tower defense Kingdom Rush. Produkcja znacznie różni się od wcześniejszych dokonań tego dewelopera, gdyż jest swego rodzaju casualowym przedstawicielem gatunku RTS, osadzonym w klimatach sci-fi.

Fabuła

Podczas zabawy wcielamy się w dowódcę kosmicznych żołnierzy, którzy stawiają czoła niebezpiecznym obcym. Z pomocą graczom przychodzi rozmaite uzbrojenie zdobywane w trakcie rozgrywki oraz potężne mechy.

Mechanika

Gdyby trzeba było opisać Iron Marines tylko w kilku słowach, można by było określi ten projekt mianem uproszczonego StarCrafta. Kampania została podzielona na czternaście misji polegających na wykonywaniu rozmaitych zadań – od obrony ziemi, przez ratowanie cywilów, po włamywanie się do komputerów wroga. By odnosić sukcesy, musimy najpierw zatroszczyć się o wyprodukowanie jednostek, które powstają i są trenowane w bazie. Możemy szkolić np. snajperów czy żołnierzy wsparcia, produkować mechy, stawiać wieżyczki obronne itd. Naturalnie na wszystko potrzeba surowców, który wydobywamy w specjalnych miejscach na mapie.

Oprócz tego w grze znajduje się dziewięciu bohaterów. Są to specjalne jednostki dysponujące potężnymi mocami, dzięki czemu możemy wspomóc naszych żołnierzy przeprowadzając np. nalot bombowy. Ze zdolności tych nie da się jednak korzystać cały czas. Co ważne, zarówno herosów, jak i zwykłych wojaków ulepszamy, co przydaje się w kolejnych potyczkach.

Tryby gry

Choć głównym trybem rozgrywki jest kampania fabularna, to w Iron Marines na platformę Android znajduje się także inna forma zabawy. Special Operations, to jak sama nazwa mówi, specjalne operacje, stawiające przed nami inne wyzwania, podczas których toczymy walki na niecodziennych zasadach. Ponadto podczas zabawy można odblokować Impossible Mode, który wystawia na próbę cierpliwość wszystkich, nawet najlepszych graczy.

Kwestie techniczne

Rozgrywkę uzupełnia kreskówkowa oprawa graficzna, zrealizowana w tym samym dwuwymiarowym stylu, co wspomniany już cykl Kingdom Rush.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 9.7 / 10 na podstawie 35 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Iron Marines

odpowiednia dla każdego wieku

Najlepsze gry mobilne GDC 2016 (m.in. Iron Marines, Oddworld New 'n' Tasty, Pathfinder Adventures)
Najlepsze gry mobilne GDC 2016 (m.in. Iron Marines, Oddworld New 'n' Tasty, Pathfinder Adventures)

wiadomość20 marca 2016

W jednym miejscu zebraliśmy najciekawsze gry mobilne pokazywane na tegorocznej edycji imprezy Game Developers Conference.

Iron Marines – pierwszy teaser RTS-a od autorów Kingdom Rush
Iron Marines – pierwszy teaser RTS-a od autorów Kingdom Rush

wiadomość23 lutego 2016

Znane z serii Kingdom Rush studio Ironhide wypuściło pierwszy teaser swojego kolejnego projektu, czyli utrzymanego w klimatach science-fiction RTS-a Iron Marines.

Na jakie gry mobilne warto czekać w 2016 roku
Na jakie gry mobilne warto czekać w 2016 roku

wiadomość11 stycznia 2016

Omawiamy najbardziej obiecujące gry mobilne tego roku. Wśród nich znalazły się takie produkcje jak Crashlands, Sigma Theory, Iron Marines czy Super Meat Boy: Forever.

65 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

dave917

koza143

DaniosPL

Vonst

WildCamel

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz