Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Hunters: Episode One iOS

Hunters: Episode One to opracowana z myślą o mobilnym systemie iOS strategia z turowym taktycznym systemem walki. Gracze dowodzą oddziałem gwiezdnych najemników, którzy podróżują przez galaktykę i za pieniądze podejmą się każdego, nawet najbardziej niebezpiecznego zadania.

Strategiczne, science fiction, turowe, kosmiczne, 2D.

Hunters: Episode One - screen - 2015-07-20 - 304073Hunters: Episode One - screen - 2015-07-20 - 304072Hunters: Episode One - screen - 2015-07-20 - 304071Hunters: Episode One - screen - 2015-07-20 - 304070

Rodeo Games | producent

Rodeo Games | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Hunters: Episode One | iOS

18lutego2011

18lutego2011

App Store

Apple iOS
Okładka Hunters: Episode One (iOS)
Hunters: Episode One

Hunters: Episode One to wydana na iOS turowa strategia utrzymana w klimacie science-fiction. Opracowało ją studio Rodeo Games.

Akcja dzieje się w 2981 roku, w czasach gdy ludzkość skolonizowała niezliczone systemy planetarne. Rządy i inne formy polityczne dawno temu odeszły w niepamięć i całą władzę sprawują potężne korporacje. W tej rzeczywistości nie ma większej świętości niż podpisany kontrakt. Gracz obejmuje dowództwo nad grupą galaktycznych najemników, czyli tytułowych Myśliwych, którzy za odpowiednią zapłatą podejmą się każdego, nawet najbardziej niebezpiecznego zadania. Cała ta fabuła jest tak naprawdę pretekstem do zaserwowania nam sporego wyboru misji, które nie są połączone jakąkolwiek rozbudowaną historią.

Akcję obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko nad głowami postaci, a zabawa sprowadza się najczęściej do konieczności wyeliminowania wszystkich wrogów na mapie. Starcia rozgrywane są w turach i w małej skali - bierze w nich udział raptem kilka jednostek. Musimy podczas nich wykazać się sporym sprytem i sprawnie wykorzystywać unikalne uzbrojenie oraz ekwipunek każdej postaci. Równie ważne jest przygotowanie zespołu przed misjami, gdzie dobieramy im sprzęt i opancerzenie. Nie brakuje także systemu rozwoju, w ramach którego podwładni z kontraktu na kontrakt stają się coraz bardziej doświadczeni, a my za zarobione pieniądze możemy dokupować coraz lepsze wyposażenie.

Wszystko to stanowi standard gatunku, ale brak oryginalności gra nadrabia jakością. Potyczki są interesujące i trudne, sztuczna inteligencja kompetentna, a interfejs od podstaw opracowany z myślą o ekranach dotykowych. Do tego grafika robi bardzo dobre wrażenie, gdyż autorzy postawili na pełne detali 2D, w którym nie miało co się zestarzeć.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Hunters: Episode One

Wymagania wiekowe Hunters: Episode One

12+

Mobilne klasyki strategiczne - Hunters: Episode One
Mobilne klasyki strategiczne - Hunters: Episode One

wiadomość10 lipca 2015

W kolejnej odsłonie cyklu przypominającego najlepsze strategie, jakie ukazały się na telefonach i tabletach omawiamy grę Hunters: Episode One, czyli taktyczną turówkę, w której dowodzimy oddziałem gwiezdnych najemników.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz