Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Arma Tactics Android

Mobilny spin-off popularnej strzelaniny FPP. W grze wcielamy się w dowódcę niewielkiego oddziału żołnierzy sił specjalnych i ruszamy na pole walki. Twórcy oddali do dyspozycji tryb fabularny, a także zadania z losowo generowanymi celami.

Strategiczne, turowe, współczesne konflikty, taktyczne, wojenne.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Arma Tactics | AND

4września2013

4września2013

Google Play

Android
Okładka Arma Tactics (AND)
Arma Tactics

Arma Tactics to turowa gra strategiczna przygotowana przez studio Bohemia Interactive, znane z takich gier jak Operation Flashpoint, Take On Helicopters czy też z serii Arma. Nie jest to pełnoprawna odsłona popularnej strzelanki, lecz jej spin-off. Produkcja została wydana na urządzeniach mobilnych z systemem Android w modelu premium.

Arma Tactics pozwala przejąć kontrolę nad czteroosobowym oddziałem Sił Specjalnych i wziąć udział w szeregu zróżnicowanych misji bojowych. Tytuł należy do gatunku turowych strategii – gracz wykonuje swoje ruchy na zmianę ze sztuczną inteligencją. To, jaki styl rozgrywki obierze zależy jednak wyłącznie od niego. Równie dobrze może postawić na bezpardonową wymianę ognia, jak i działanie z ukrycia.

Produkcję podzielono na obszerną kampanię fabularną dla pojedynczego gracza, pojedyncze, automatycznie generowane misje z losowo dobieranymi celami, a także wyzwania specjalne. Podczas rozgrywki gracz zdobywa punkty doświadczenia, rozwija wyspecjalizowanych żołnierzy, ulepsza dostępną broń i ekwipunek oraz odblokowuje dodatkowe wyposażenie.

Tytuł prezentuje się bardzo porządnie także pod kątem trójwymiarowej szaty graficznej. Pola bitew cieszą oko wysokiej jakości teksturami oraz dużą liczbą detali. Rozgrywce towarzyszą też zaawansowane efekty wizualne. Dobre wrażenie robi też animacja postaci, opracowana z wykorzystaniem technologii motion-capture.

Pierwotnie gra ukazała się na urządzeniach przenośnych działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android. W późniejszym czasie wypuszczono edycję dla Nvidia Shield, smartfonów i tabletów firmy Apple (iPhone, iPad), a także komputerów PC.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Arma Tactics

16+

Arma Tactics wkrótce ukaże się na PC
Arma Tactics wkrótce ukaże się na PC

wiadomość18 września 2013

Znana z urządzeń mobilnych i konsoli Nvidia Shield gra Arma Tactics za kilkanaście dni trafi także na komputery PC. Produkcja dostępna jest już w przedsprzedaży w sklepie Steam.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz