Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Table Tennis Touch Android

Realistyczny symulator tenisa stołowego na urządzenia mobilne. Produkcja studia Yakuto oferuje zaawansowany moduł sztucznej inteligencji, rozbudowaną karierę i opcję Arcade, składającą się z kilkunastu zabawnych mini-gier. Wisienką na torcie jest dopracowana, trójwymiarowa szata graficzna.

Sportowe, minigry, tenis stołowy.

Yakuto | producent

Yakuto | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Table Tennis Touch | AND

12marca2015

12marca2015

Google Play

Android
Okładka Table Tennis Touch (AND)
Table Tennis Touch

Table Tennis Touch to jedna z najbardziej udanych prób przeniesienia tenisa stołowego w realia mobilne. Trójwymiarowa produkcja trzyosobowego, londyńskiego studia Yakuto została wydana na urządzenia z systemem Android w modelu premium, zatem nie uświadczymy w niej żadnych mikropłatności.

Table Tennis Touch oferuje kilka trybów rozgrywki. Podstawą zabawy jest rozbudowana kariera, podzielona na ligi i turnieje. W jej ramach gracz mierzy się z 32 przeciwnikami, którzy dzięki zaawansowanemu modułowi sztucznej inteligencji reprezentują różny poziom umiejętności i dynamicznie reagują na poczynania użytkownika. Nagrodą za zwycięstwa są Punkty Reputacji, za sprawą których gracz odblokowuje kolejne ligi i turnieje, a także rakietki i zabawne mini-gry w trybie Arcade. Obrazu całości dopełnia opcja szybkiego meczu, pozwalająca spokojnie popracować na umiejętnościami.

Tytuł charakteryzuje się dopracowanym modelem rozgrywki, pozwalającym stosować rozmaite tenisowe akcje, oraz wyjątkowo dopracowaną szatą graficzną, stworzoną na silniku Unity. Wszystko to idzie w parze z zaawansowanym silnikiem fizyki, za sprawą którego mecze w dużej mierze przypominają rzeczywiste starcia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Table Tennis Touch

Wymagania wiekowe Table Tennis Touch

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Clash Royale zwycięzcą Google Play Award 2016
Clash Royale zwycięzcą Google Play Award 2016

wiadomość22 maja 2016

Załoga serwisu Goole Play ogłosiła listę najlepszych gier i aplikacji zeszłego roku. W pierwszej kategorii wygrało Clash Royale, czyli kasowy hit studia Supercell.

Promocje mobilne na weekend 16-17 maja (m.in. The Room Two, Tablet Tennis Touch, Shadowrun)
Promocje mobilne na weekend 16-17 maja (m.in. The Room Two, Tablet Tennis Touch, Shadowrun)

wiadomość16 maja 2015

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Room Two, seria Shadowrun, Table Tennis Touch, Cut the Rope 2, Zombie Minesweeper, PAC-MAN Championship Edition DX oraz Gentlemen… Ricochet!.

Table Tennis Touch – znakomity ping-pong debiutuje na Androidzie
Table Tennis Touch – znakomity ping-pong debiutuje na Androidzie

wiadomość14 marca 2015

Na platformie Google Play zadebiutował bardzo udany symulator tenisa stołowego Table Tennis Touch, dotąd dostępny wyłącznie na iOS. Produkcja londyńskiego studia Yakoto została udostępniona w cenie 17 złotych, w modelu premium (absolutny brak mikropłatności).

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz