Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

The Ember Conflict Android

The Ember Conflict to opracowany przez zespół Substantial Games mobilny RTS osadzony w klimatach fantasy. Projekt koncentruje się na błyskawicznych sieciowych starciach, trwających raptem kilka minut i rozgrywanych za pomocą wygodnego interfejsu dotykowego.

Strategiczne, fantasy, RTS, zagraj za darmo, PvP, multiplayer.

The Ember Conflict - screen - 2015-05-13 - 299595The Ember Conflict - screen - 2015-05-13 - 299594The Ember Conflict - screen - 2015-05-13 - 299593

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry The Ember Conflict | AND

Prace nad grą The Ember Conflict na AND zostały wstrzymane i nie będą kontynuowane

Android
Okładka The Ember Conflict (AND)
The Ember Conflict

The Ember Conflict to strategia czasu rzeczywistego, będąca debiutancką produkcją studia Substantial Games. Tytuł skierowany został na urządzenia mobilne napędzane systemem Android.

Akcja osadzona została w krainie fantasy i choć autorzy włożyli sporo wysiłku w uczynienie tego miejsca interesującym, to nie przygotowali żadnej kampanii fabularnej. Zamiast tego produkcja nastawiona jest wyłącznie na tryb multiplayer i pozwala na toczenie bitew jeden na jednego oraz rozgrywanie czteroosobowych starć pomiędzy dwoma dwuosobowymi stronnictwami.

Produkcja została od podstaw opracowana wyłącznie z myślą o tabletach. Dlatego cały interfejs oparto na gestach. Na ekranach nie pojawiają się żadne przyciski – sterowanie oddziałami odbywa się poprzez rysowanie linii palcami. Starcia rozgrywane są na pełnych detali mapach wykonanych w pełnym 3D i kluczową rolę odgrywa skuteczne wykorzystywanie właściwości terenu.

Podczas zabawy możemy dowodzić maksymalnie sześcioosobowym odziałem, a jego skład dobieramy z osiemnastu typów jednostek. Nie wydaje się to dużą ilością, ale autorzy opracowali także system modyfikowania ich ekwipunku (w sumie dostępne są 64 przedmioty), przez co w rzeczywistości różnorodność armii jest znacznie wyższa.

Specyfika urządzeń mobilnych była brana pod uwagę także podczas opracowywania przebiegu starć. W rezultacie bitwy w The Ember Conflict toczą się w błyskawicznym tempie – wyłonienie zwycięzcy zajmuje raptem kilka minut.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Ember Conflict

odpowiednia dla każdego wieku

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Ember Conflict – ruszyły testy mobilnego RTS-a w klimacie fantasy
Ember Conflict – ruszyły testy mobilnego RTS-a w klimacie fantasy

wiadomość1 lutego 2015

Studio Substantial Games udostępniło w kilku wybranych krajach (niestety nie ma wśród nich Polski) testową wersję Ember Conflict, czyli RTS-a fantasy od podstaw opracowanego z myślą o tabletach i nastawionego na szybkie potyczki multiplayer.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz